Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stranger28

    addikt

    válasz Gery15 #12217 üzenetére

    Nincs mit, köszi.

    Na itt vagyok. Az a nagy helyzet, hogy az egyik gyárilag moddolt volt a másik BIOS állásban a másikat pedig nem sikerült feloldani sehogysem. A gyárilag oldott shaderes BIOS-t esetleg fel tudom tenni valahova, azzal próbáltam a másik kártyát. Pedig a gyártási számuk vége 28-29, tehát egymás után jöttek ki, mégis más a GPU rajtuk. :( Így pedig CF-ben nem tudom kihasználni az egyik előnyét. Ilyen az én szerencsém... :D

    Megnéztem mennyit dob rá a több shader, és 1-1,3 FPS-t kaptam eredményül, ami nem sok. Viszont min FPS-re 2-3 ráment, ami azért jelentős lehet pl. a Crysis 2-nél, amiben teszteltem. Tuningot is megnéztem egyesével, az egyik 960/5428-ig bírta a másik pedig 968/5400-ig. Lehet menne tovább is, de már nem tudtam hova feszelni. A memória ment feljebb is, de ott már kezdett csíkozni. GPU-k pedig efelett fagytak kifele, +20% és az említett feszemelés ellenére.

    Esetleg olyan létezhet, hogy azon amelyik nem oldható fel is gyári moddolt BIOS volt, csak ugyebár felülírtam és ami a másik kártyán van pedig nem jó hozzá? Elvileg ugyanaz... Tökön döfném magam ha ez a helyzet, így is elég csalódás volt látni az 1536ot 10 másodperc munka árán, hurrá, aztán 1408at 2 órán keresztül.. Ez jutott eszembe, lehet kár volt a 6970 biosával kezdeni, de sehol sincs említve, hogy eleve tuningos a kártya. Még a gyártó sem írja sehol. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák