Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syrius XIX

    addikt

    válasz zolee5016 #29294 üzenetére

    Amikor HOST-olsz, tedd be a felsőbe a pipát, ami a Description alatt van!

    Allow late joiners!

    Ide ha nem teszed be a pipát, akkor aki később lép(-ne) be a szobádba, nem engedi be, mert később jött!

    Enélkül csak azokkal tudsz gurulni, akik ott voltak a szobában, amikor elindítottad a szerót! Ők is csak addig, ameddig 1* ki nem lépnek a GR-ből! Ha valamiért kilépnek a GR-ből (pl. gép leállás), utána már ők sem tudnak visszamenni!

    Szóval pipáld be és akkor az is be tud lépni a szobába (mint pl. én is), aki később jön!
    Ha azt akarod, h csak olyanok léphessenek be a szobádba, akik benne vannak a "Friend list"-edben, akkor tegyél pipát a 2. sor elé is: Allow friends only. Így jelszó nélkül is csak azokat engedi be a szeródra (szobádba), aki szerepel a "Friend list"-edben!

    Firewall problem! Mit használsz?
    Ha a Win7 tűzfala, akkor be kell tenni a kivételek közé a GRID-et is, + a GameRanger-t (esetleg a GameBooster-t) is!

    Am. általában Avast és NOD esetén szokott problémázni! Van akinél csak akkor tuti, ha úgy jön, h lekapcsolja a NOD-ot! (Szar az én mondom, de senki nem hallgat rám! Ez van! ;) )

    Nekem anno volt 1 teszt lemezem, amin (szándékosan) volt 5 vírus a durvábbik fajtából és (azon kívűl amit én használok, nem sorolnám fel, amiket próbáltam) mind az 5-öt átengedték szó nélkül :)

    Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Új hozzászólás Aktív témák