Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz zolee5016 #29124 üzenetére

    Kb ezt úgy írod mintha az lenne a célom hogy kilökjek másokat. Sose lökök ki csak úgy valakit szándékosan mert nyerni akarok. Olyanok szoktak előfordulni hogy nem az ideális íven megyek, és azért történik galiba, de ez is azért van mert kezdő vagyok. Vagy tapasztaltad volna direkt neki megyek valakinek hogy első legyek :F

  • Syrius XIX

    addikt

    válasz zolee5016 #29124 üzenetére

    Tökéletesen 1etértek! :K

    Ez pontosan az, amit én már X* leírtam! ;)

    Én még mindig optimista vagyok a tisztelt versenytársak felé és pont ezért indítok minden nap nyitott szeróval, mert bízom abban, hogy:

    "Ha valaki online játszik és főleg haverok között nem árt hátra,meg oldalra is figyelni.....mindenki játszani ül le nem tv-t-monitort bámulni....
    Ja és hiába jönnél mert az igaziba nem ugy van meg ilyesmi....persze hogy nem ,de ez itt a JÁTÉK öröméről kéne szóljon.Aztán csak megnyeri valaki....ahogy néha én is...."

    Az elsődleges cél a felhőtlen szórakozás, kikapcsolódás és az, h jól érezzük magunkat egymással ("értelmesen" töltsük el a játékra szánt időt, ha már 1* a gép elé ültünk és nem dolgozni akarunk éppen), abban a kis időben, amit játékra szántunk!

    Számomra (szóljatok, ha nem így van) nincs idegesítőbb annál, mikor pl.: 1 SPA akármivel menet a dombig tart és utána ücsöröghetsz X percet a semmiért!!! :N

    A PH-Team-be nincs feltétel. Aki akar jön! Általában ez úgy volt, ha elegen jelentkeztek rá, akkor ki lett írva a versenyidőpontja (ami nem feltétlen hétvége) kb. 18 - 19 óra magasságában és mentünk!

    Sok jelentkező esetén sem volt probléma, mert vagy én adtam szerót 1más után 2*, vagy 1*-re 2 szeró volt azonos időpontban és a játékosok voltak szétosztva 2 felé! Tömören ennyi! :K

    Pontozást is megkérdeztem akarják-e, de igazából érdeklődés nem mutatkozott rá! Tulajdonképpen semmi jelentősége nincs, csak mégis adoot volna valami támpontot. :R

    Black #29125: Kb ezt úgy írod mintha az lenne a célom hogy kilökjek másokat. Sose lökök ki csak úgy valakit szándékosan mert nyerni akarok. Olyanok szoktak előfordulni hogy nem az ideális íven megyek, és azért történik galiba, de ez is azért van mert kezdő vagyok. Vagy tapasztaltad volna direkt neki megyek valakinek hogy első legyek
    Nem azért mondta és nem is olyan éllel! ez csak 1 tényszerű megállapítás volt a játék idő menetét illetően (én személy szerint nem bánnám, ha ez a nézet, vagy mentalitás elterjedne és a mindenki megértené, h itt MÁR NINCS TÉTJE A VERSENYEKNEK!!!).
    Itt max. tiszteletet érhetsz el azzal, ha Fair Play módon viselkedsz a pályán és odafigyelsz másokra (persze amennyire lehet), ami természetesen a legjobb szándék mellett sem jön mindig össze!

    Ezt kellene mindenkinek megérteni és elfogadni! 1-1 hellyel előrébb végezni nem akkora szám, mint kritikus helyzetben előzékenyen (Uram bocsá!), fékezéssel helyet biztosítani a másiknak, mert fék is van ám az autókon!

    Rendszeresen fékezek, ha nem az ideális íven vagyok, vagy hátrébb vagyok és úgy száguldunk be 1 kanyarba 1*-re, vagy ha egymás mellett megyünk be 1 kanyarba (bár itt megjegyezném, van akivel kanyarban is szépen elférünk 1más mellett 1*-re és úgy jövünk ki a kanyarból, h egyikünknek sincs semmi baja, hova tovább mégcsak össze sem értünk) és ez az, amit többen ki is használnak és számtalan esetben ezért csúszok hátrébb nem is 1-2 hellyel, de hát kit érdekel!?

    Ezt kellő sűrűséggel megtéve és 1 kicsit odafigyelve azt fogod elérni, h szívesen fognak veled :))ni, vagy a szeródra menni!
    Tudok erőszakosan is menni mindenen és mindenkin átgázolva (időnként felmegy a pumpa!) nem tagadom, de utána az jobban fáj nekem, mint akivel szemét voltam és nem vagyok boldog tőle, mert az nem az én stílusom és nem is szeretek úgy menni, de ha sorozatosan kilöknek ám legyen, én benne vagyok! ;)

    [ Szerkesztve ]

    Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Új hozzászólás Aktív témák