Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz Sotho #4344 üzenetére

    Őszintén szólva nem tudom elképzelni és nem is értem igazán. A másik kérdésedre viszont: Tegnap délutántól (éjjel meg pláne) nekem eléggé fura volt az egész, írtam is nekik (de szerintem "odaát" nem valószínű, hogy jelentkezett, mert nem sipákoltak, pedig ilyenkor szoktak. Nehéz leírni, mert olyan volt, mintha "hullámzana" ez a mikrolagolás szerűség: Néha, mikor odalőttem, olyan volt, mintha tom és jherry "kirohanna" a rakéta elől, máskor meg ott állok a pofájában és látszólag észre sem vesz, mintha belassult volna. De többnyire inkább ez a felgyorsított film effektus volt jellemző, ha sokan voltak egy kis területen, ha rájuk lőttem, akkor meg mintha az "árnyékukat" lőném. Ha viszont talált, akkor valószínűtlenül nagy értékeket írt (rail 67-87%-ok, LG 47, Plazma 45-50, rakéta 80-90 meg ilyenek, de zsinórban) és mégsem halt szinte senki :DDD Egyik meccsen ugyanazok ellen/ugyanazon a pályán végig vezettem (amit nem szoktam, főleg nem ilyen playerek ellen..) következő meccsen a végére volt 1-2 fragem. De szerintem nem csak nálam jelentkezhetett, mert voltak érdekességek. Pl. bejött bunnye, komolyan másfél, max 2 perccel a meccs vége előtt és csinált 52 pontot (persze csak 50, de így jelezte ki a végén) egy olyan szerveren, ahol ki volt kapcsolva a quad. Ugyanez devillel csak neki kellett vagy 3 perc.

  • Sotho

    őstag

    válasz Sotho #4344 üzenetére

    Képletesen mondtam, a valóságban menekült ki merre látott. :DDD , Ha belépek egy játékba és minden power up a helyén akkor tudom hogy nekem itt van keresnivalóm. ;] A vicc hogy nem is voltak annyira bénák szépen mozgásban volt mindenki stafeltek meg minden, csak valahogy mégis így jöttek ki a dolgok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák