Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz aram01 #4338 üzenetére

    Helyes. Reméltem, hogy így lesz :) Majd figyeld a KEEL hangokat Jó fragelést!

    (#4337) Findzs: Nekem se jött be, sokak meg imádják, de ilyen ez. Kinek a szőke nagymellű, kinek a papn.. népművészeti agyagedény ;] Nálam a használatakor, sőt amikor böngészőből próbáltam is, random, darabos mozgású lett a karakter, míg ki nem irtottam teljesen a rendszerből, utána ez az effekt eltűnt.

    (#4328) Sotho: Tegnam meghalt az egyik ramom (de mire rájöttem, sünt szültem babérkoszorúval..) úgyhogy csak "levezetésnek" voltam fent egy kicsit hajnalban. De megérte így is, mert BritneySpears mutatott valami érdekeset, nekem marhára bejött: /m_yaw és pitch .022. (0.022 helyett; vagy ki mennyit használ) Érdekes, próbáljátok ki, hátha nektek is tetszeni fog. Visszaigazollak, amint beléptem, ty :) Egyébként a lemezeim szanaszét vannak szórva és felfele fordítva, hűtőbordákkal a chipeken. Ez általában, az év nagy részében segít, de most, hogy csekély 29-32 fokok vannak a gémelős szobában, nem annyira, mint szeretném. Közben egyfajta "rackbe" tettem legalább a rendszervinyókat és fújja őket egy nagy venti, így már szeretnek :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák