Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fausto

    addikt

    válasz Elims #7815 üzenetére

    Nem nagyon követtem az eseményeket, de szerintem ne stresszelj rajta, valószínűleg nem fog ez így menni.
    Mondjuk annyira nem követtem az eseményeket, de ha jól értettem: a hack sikerült, de a játékokat nem tudtad letölteni frissítés nélkül. Szerintem ez sehogy sem fog menni, új géppel sem. Ha le akarod tölteni a játékaidat, akkor frissíteni kell a legújabb fw-re. Ha felmásolod a memóriákártyára valahogy (vagy a Vita-n töltöd le, vagy a PS3-mal, PS4-gyel párosítod), ahhoz, hogy menjenek, aktiválni kell a PS TV-t, amihez megint csak be kellene jelentkezni, azaz megint ott tartunk, hogy frissíteni kell.
    Én azt mondom, hogy ha tudod, akkor használd így, ahogy most van, semmi sem garantálja, hogy ha veszel egy újat, azzal menni fog. Nekem sem sikerült, de ez van, azért egy pár játék megy rajta, amit szíves tolok tévén :) (pl. Persona 4, Killzone, Soul Sacrifice) Az Uncharted nekem is fáj, de ez van (amúgy meg ilyet itt nem szabad mondani, de reméljük előbb-utóbb lesz rendes törés és majd akkor lehet tolni minden rajta)

Új hozzászólás Aktív témák