Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janicroft

    csendes tag

    válasz AXisBOLD #8916 üzenetére

    Én a YDL-t (Yellow Dog Linux) próbáltam ki anno, csont nélkül feltelepült, a Wifivel küszködtem sokat Linux alatt, egyébként teljesen jól működik. A Wifinek hogy modellenként milyen erős a vétele, ezt nem tudom, nekem kb. annyira szokta erősnek látni a jelet, mint a notebookom, nem hiszem hogy nagy különbségek lennének, ha egyáltalán vannak. A fejhallgatós kérdésedre sajnos nem tudom a választ.

    PlayStation.tlap.hu PSN nick: Janicroft81

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz AXisBOLD #8916 üzenetére

    A fejhallgatós kérdésedre: alapvetően szeparált a két kimenet, így simán meg tudod csinálni, hogy a képet HDMI-n, a hangot pedig ugyanekkor AV-Out-on küldöd ki, így a hangjeled stereo RCA-ban ki fog menni a készülékből, miközben a képe a TV-re HDMI-n keresztül kerül (ekkor a TV néma marad). A probléma inkább ott lesz, hogy ugye a stereo RCA-n csak erősítetlen vonalkimenet lesz, ami a fülhallgatónak még kevés. Ezért ezt célszerű egy erősítőbe vezetned előbb és annak a füles kimenetébe dugni a fülhallgatódat.

    Amúgy a Slim-mel semmilyen helyet nem nyersz, sőt, még vesztesz is, mert alacsonyabb ugyan, de mélyebb és mivel nem a vastagság szokott többnyire a szűkös dimenzió lenni, ezért így még nagyobb helyet foglal az asztalon/állványon. A kinézet meg ízlés dolga, de szerintem a Slim rusnyább, én ma is az Original-t venném. A Slim-nek a kezelőszervei sem tetszenek (az érintőgombos megoldás nekem spec. tetszik az eredetin), ráadásul a Slim-ről még az áramtalanító gomb is lemaradt.

    A WiFi-vel nincs gond, nálam 2 falon keresztül is közel fullos a vétel. A másik oldalon a egy Cisco Systems alapú Linksys router van. Ez persze az Original-ra igaz, a Slim dolgairól nem tudok nyilatkozni.

    Az 576 kbyte szerintem maximálisan megbízható bolt, hivatalos forgalmazó, rendes Sony garit kapsz.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák