Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Mazsika #25590 üzenetére

    Amiről első körben lebeszélnélek, az az, hogy online boltból vásárolj erősítőt/hangsugárzót! Legalábbis úgy semmiképpen se, hogy előtte nem mész el egy olyan üzletbe, aminek van bemutatóterme és végig nem hallgatod az előzetes olvasgatás/fórumozás során a rostán fennakadt termékeket! Iszonyatos különbségek vannak az egyes erősítők és hangdobozok között, nem lehet csak gép előtt ülve hangrendszert választani, ez kb. olyan, mintha neten akarnál cipőt venni egy fotó alapján.

    Több olyan értékesítő is van, ahol korrektül kialakított tér áll rendelkezésre a termékek meghallgatására, értsd: hangcsillapítóval felszerelt terem, ahol több erősítő és számos doboz is be van állítva demózási célra és saját anyaggal végighallgathatod a kiválasztott kombinációkat, akár gyors egymás utánban. Az egyik ilyen hely Pesten pl. a Stream-Audio, ahol korrekt mennyiségű készülék van mindig a bemutatóteremben és az eladók is nagyon segítőkészek. Telefonon érdemes előre bejelentkezni és akkor csak veled foglalkoznak, meghallgatják az igényeidet és a pénztárcádhoz mérten javasolnak megoldásokat. Csak ajánlani tudom őket.

    Szerintem érdemes rászánni egy napot (pláne azért is, mert csak egy nagyobb összegű beruházás azért, mégha belépő rendszert veszel is), nagyon komoly csalódásoktól tudja magát megkímélni az ember és így szinte biztos, hogy nem zsákbamacskát veszel, tudod, hogy mire képes az adott szett.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • Edgeri

    senior tag

    válasz Mazsika #25590 üzenetére

    Bocs, hogy beleszólok, de DM-Fant kiegészítve nekem személyes jó tapasztalatom volt a Korner-Audio-ban, illetve a Netdepo-t is érdemes megpróbálnod.

    Üdv, Edgeri

Új hozzászólás Aktív témák