Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz akoska07 #16592 üzenetére

    MÉG1X UTOLJÁRA LEÍROM, REMÉLEM MEGÉRTED!

    Gyakfutamon feltettem igen és azzal rajtoltam úgy emlékszem csak egyszer! Úgy érzem triviális volt hogy mitől rajtoltam olyan jót, nem NEM először rakok fel rajtgyakra esős gumit és mindig jót rajtoltam vele. Teljesen világos volt hogy mitől rajtoltam olyan jót most is, egyáltalán nem titkolóztam.

    Számomra kérdéses volt hogy 1 körnél tovább is működni fog-e ez a gumi. Viszont ezt csak tegnap próbáltam ki. Felraktam és mentem vele ameddig el nem fogyott. JColee nem előttem rakta be azt az időt hanem utánam. Én túl voltam az 1. körön, megkérdezte hogy üres? A válaszom annyi volt az első hosszú egyenesben menet (mivel épp nyűttem a gumit), hogy "wet". Mást nem írtam neki. Felrakta és ő is kijött mögém és jött velem. Akkor rakta be UTÁNAM azt az idejét. És azt írta hogy nem bírt magával és befejezte a körét, így bekerült az is a hotlapsba. Ezt én úgy értelmeztem hogy vágott. Ezért írtam azt, hogy vágott.

    Úgyhogy mindenki aki gyanúsítgat ezzel a szarsággal hogy már mióta tudom hogy jó lesz ide az eső gumi, az húzzon el a picsába, ha ennyire nem hisztek nekem.

    Vagy hisztek vagy nem bammeg, de akkor nincs miről beszélnünk. Megmondtam hogy tegnap jöttem rá hogy jó versenyre is. Mit nem lehet ezen érteni ?????????????

    És egyáltalán nem arról van szó hogy nem akarok készülni esős gumival. Leszarom. Felőlem azzal megy mindenki amivel akar.

    Peccset meg azért nem csináltam, vagyis azért nem vettem ki a gumit tegnap, mert nem volt kedvem leállítani a szervert. Most is azért nem állítottam le mert fenn voltál.

    Ne csesztessetek már állandóan azzal h titkolózok meg a tököm.

    Fel lehet ezt fogni hogy nem titkolózok. Inkább az aki erre készül már 2 hete, hogy esős gumival megy. ÉN NEM KÉSZÜLTEM RÁ! UTOLJÁRA ÍROM LE.

    Mindenki készül azzal amivel akar leszarom.

    És mostantól 3 BT tag van mert nekem ebből elegem van.

Új hozzászólás Aktív témák