Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz khron78 #6408 üzenetére

    igen, csak sajnos az nekem "lassú" 1nap "késés"....

    Mert ahogy írtam a postai feladást 20:00-ig eltudom intézni és azt másnapra megkapják... míg a DPD esetén előző nap 17:00 lekell adnom a csomag felvétel rendelést, azt másnap veszik fel (valaki várhatja itthon a futárt egész nap) és harmadnap kézbesítik... cserébe tény háztól házig... postával meg "sorbanállva"... de számomra a gyorsaság fontosabb, mint a "kényelem"! (illetve én biztos nem szobrozok itthon, hogy valamikor 10:00 - 18:00 között beesik a futár... addig meg malmozzak, kb. (értem én, hogy valakinek ez kényelmes... nekem macerás lenne megoldani... persze ha lenne valami nyugdíjas nagymami itt, akkor egyszerű lenne, de így sajnos nem... marad a posta részben, csak vicc ez a rejtett áremelésük)

    Mondjuk mondom most pont gondba vagyok egy nagy lappos tévé feladását illetően!
    300cm-es körméret miatt futár elviekben nem veszi fel, ha felvenné (most ezt próbálom be), akkor 3E alatt megúszom... a posta meg a +100%-os törékeny - terjedelmes csomagja miatt meg 5E Ft-ért viszi...
    (10kg feletti csomag)

    Ám vicc, de tényleg ezt csinálták... nem vesznek fel plusz embert, inkább indokatlanul 2-3x-os árat emelünk, így a hülye paraszt nem velünk akar majd szállítatni... legalább kevesebb munkánk lesz! (csak akkor majd miből akarnak 100milliós prémiumokat osztogatni!? Bár tök8, állami szar az egész, majd kapnak "mentőcsomagot" az adófizetők - mi pénzünkből, hogy "megmentsük")

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák