Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz Darth_Revan #1008 üzenetére

    Ajánlott elsőbbségi, de lehet, hogy csak ajánlott, most nincs kedvem előkeresni a papírt :) értékbizt. nem volt azt tudom, nem is kért az illető, mivel ő fizette a postaköltséget, így olcsóbb volt.

    Egyébként én is erre gondoltam, hogy max. tanúként hívhatnának be, hiszen (számomra legalábbis) egyértelmű kit terhel a felelősség, és 100%, hogy valamelyik postás pukkantotta meg.

    A feljelentésen szintén én is meglepődtem a kis összeg miatt (tapasztalat, hogy nem fogják megerőltetni magukat, nekem 50 ezres ügyes csücsül egy éve), de hát Ő tudja, azt írta, hogy egy "jogi ügyekben jártas" ismerőse tanácsolta neki. Gyanítom, hogy erősen befolyásolni fogja a tetteit, hogy mit mond ez az ismerős :) Na most a kérdés az, hogy van-e olyan "jártas" az ismerős, hogy felismerje a patthelyzetet, amit Te is írtál az elhúzódó és túlköltséges perről :DDD

    Az igazság az, hogy segítek ahogy tudok, tanúskodni még szívesen bemegyek, csak azt nem akarom, hogy az egész rám üssön vissza, aki becsületesen tette a dolgát. :W

    [ Szerkesztve ]

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák