Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    Más is találkozott már ilyennel amibe most én futok bele már 2. alkalommal a Magyar Postánál?

    Új postás van kb. fél éve és már a második nyomkövetéses nemzetközi küldeményemnél jelzik az oldalon, hogy átvettem, azaz kézbesítésre került. Közben meg nem.

    Első alkalommal felhívtam a postát, mondták, hogy ott a csomag, megkérdeztem, hogy hogyan lehetséges, hogy átvettként írják amikor ki sem hozta a postás? Nem tudta megmondani de ígérte, hogy másnap kihozza. Másnap sem hozta. Ismét felhívtam őket + panaszt tettem, harmadnap kihozták.
    Panaszomra annyi választ kaptam, hogy tájékoztatják a kollégát, hogy erre figyeljen.

    Most ugyanez a helyzet. Az oldal szerint 11:57kor átvettem a csomagot, hívom a postát, ott van náluk.
    Ilyenkor mit tudok tenni?? Csak én érzem úgy, hogy egy ilyen nyomon-követéses szolgáltatásnál azért ennél nagyobb súlya kellene lennie a dolognak? Megígérték, hogy holnap kiküldik.

    Mit tudok tenni? Teszek újra panaszt, de azért ez így nem szolgáltatás...

    Ha nem kapok meg valami értékes csomagot, akkor az eladó meg a paypal is le fog pattintani (teljesen jogosan) mivel ott lesz, hogy a posta kézbesítette.

Új hozzászólás Aktív témák