Keresés

Hirdetés

  • Indika teszt

    gp Teológiai utazás egy kételkedő apáca és egy istenhívő szökött fegyenc kíséretében.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dezsi82

    tag

    válasz Szirty #2754 üzenetére

    Hali Szirty!
    Ezek szerint kijelenthetjük, hogy nem volt botorság részemről azt feltételezni, hogy vízre gondolsz.
    Tehát a van-e hidegebb, mint 95 fokos gőzre a válasz, az hogy igen, van. Nyilván nem használják fűtésre (bele is írtam), de az is elég egyértelmű volt, hogy a kérdező sem arra gondolt. Kiemeltél egy logikai bukfencet, én is ezt tettem.
    De ha már az értelmetlen kikerülésekről esik szó, némi segítség: Senki sem mondta, hogy Celsius fokról beszélünk. Lehetne Fahrenheit vagy Kelvin. Nagy valószínűséggel semmi sem gáz halmazállapotú -178 Celsius fok alatt. (Bár könnyen lehet hogy tévedek)
    Mellesleg mi ez az előítélet, hogy vegyületre gondoltam? És ha nem vegyületre, hanem kémiai elemre?
    Említs meg légyszíves nemesgázokon kívül elemeket, amelyek elemként előfordulnak és nem alkotnak vegyületet.

Új hozzászólás Aktív témák