Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KisTücsök

    addikt

    Hali!

    Tudnátok jó VR játékokat ajánlani? Nézek ilyen toplistákat, de mindenhol kb ugyanazok a címek vannak. Blood n Truth, Firewall, Astro Boy, stb. Gondolom ezek a VR-os AAA-s címek.

    Resi 7 megvan. Skyrimot megszerzem. Mikre érdemes ránéznem még? No Man's Sky annyira nem jött be PC-n, bár sokat nem toltam, de ha a VR-ja jó, akkor lehet ránéznék.

  • Peace

    nagyúr

    válasz HaZsolt #245960 üzenetére

    [link] Ezzel. ;-) Sajnos egy időben csak 1 controllert enged csatlakozni, de szerencsére jó pár PC játék támogatta natívan a PS kiosztást!

  • _drk

    őstag

    válasz .LnB #246103 üzenetére

    Gamestar anno volt nagyon jó, kb 15 éve. Mazur, Gyu, ender, duncan. Nagyon jól írtak, és nagyon jól rá láttak gaming világra. A pc guru akkor már hanyatlóban volt.

    Ők már akkor nyomták a videókat mikor még senki. Sajnos szerintem túl hamar. A youtube csatornát nem is értem hogy lehet ilyen kevés feliratozó.
    Ez a HP, már a következő generáció tagja akit elfogadnak az "öregek". Elvileg jól ír, viszont így képernyőn nem jön át miért jó fej.

    Viszont abban igaza van, hogy jön a next gen és eddig nem sok mindent láttunk.

    [ Szerkesztve ]

  • Peace

    nagyúr

    Jól rám ijesztett a masina! :Y Bekapcsoltam így pár hónap kihagyás után. Játék mód bekapcsol-játék mód kikapcsol....ez váltakozott tv-n meg a fekete képernyő. Nagy nehezen bejön a menü. Játék elindít. Játék közben ugyanez ... Játék mód bekapcsol-játék mód kikapcsol, fekete képernyő, megint bejön a játék, pár másodperc múlva megint elmegy. Gyorsan kikapcsoltam teljesen a PS-t. Kihúztam HDMI-t és visszadugtam meg táp kábelt is megmozgattam kicsit. Most azóta minden rendben. Remélem így marad. Hülyét kaptam volna, ha TLoU 2 előtt bemondja az unalmast. Szerintem csak megharagudott rám, hogy most már 3 hónapja csak PC-n játszottam. :(

  • .LnB

    titán

    válasz .LnB #246292 üzenetére

    Június 6. PC Game Show-n mutatnak majd belőle többet.

    (#246293) keIdor
    Steam-en akiknek megvan az eredeti, azok megkapták ezeket. Elvileg nekem is megvan az első kettő, de nem nézem meg mert nincs telepítve a steam. :D

    Szerk.:
    A magyar forgalmazó sajtóközleménye:

    Mafia: Definitive Edition - A közkedvelt klasszikus alapoktól felépített remake-je
    Mafia II: Definitive Edition - A közönség kedvenc ultra-HD felújítása
    Mafia III: Definitive Edition - A díjnyertes narratív mestermű újrabemutatása

    Milyen nyertes? Milyen mű?!?! :Y:F:(((
    Atyaég! :D

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • cyberkind

    félisten

    válasz .LnB #246294 üzenetére

    Azért a sztori és a hangulat jó volt, nekem meg jobban betalált mint a 2, ergo a 2. rész a legkakább nálam, bár annak nem volt könnyű dolga a szinte tökéletes első után, amit újfent kitoltam a remake hírére, és hát most is, kb huszadszorra is remek volt. :D :))

    (#246293) keIdor
    PC-n ingyen is van. ;] :P

    [ Szerkesztve ]

    Paranormal Cocktivity

  • Mr Chapel

    tag

    Azon agyalok hogy vegyek e egy külső hangkártyát. Itt az ajánlóban ez a SBxg1 jónak tűnik. Tekintve hogy pc-ben is Sound Baster van, meg vagyok elégedve vele. A gondom az hogy egyszerűen tompa, halk az 5.1-es hangrendszeremmel a ps4. Optikai kábellel a ps4ből, átalakítóval megy az 5.1-es erősítőbe. De próbáltam úgy is hogy a tv optikáját kötöm rá az erősítőre. Ugyanaz. Azt is próbáltam hogy a tv fejhallgató kimenetére dugom rà az erősítőt. Dettó ugyanúgy szól csak. Ami érdekes lehet hogy az erősítőn csak 1 5.1es bemenet van. Plusz van még 3 2.1-hez. Az 5.1 fenn van tartva a pcnek, azt tuti nem buzerálom. Nekem elég lenne 2.1-ben is, csak normàlisan szólna. Más médiával nincs baja az erősítőnek. Pl a telefonom rádugom faszán szól. Ez a ps4 nem akarja az igazat. Innen jött az ötlet hogy ha egy külső usb-s hangkártyát ha rádugok a ps4-re, és ezt dugom rá az erősítő 2.1-es csatijára akkor végre szól olyan dinamikával ahogy mondjuk más médiával. Itt az összefoglalóban fülessel írják. De ugyanezen elven működnie kellene az én megoldásommal is. Fülest nem szeretem, bár van egy normálisabb Sennheiserem, de azt max zenére használom. Egy Genius SW-HF5.1 6000 hangrendszerről lenne szó. Valakinek van ezzel tapasztalata? Mert azért feleslegesen nem dobnék ki egy 10-est egy teszt kedvvéért. Aztán meg lehet ugyanúgy szar.

  • FunPro

    senior tag

    válasz Szabi® #246433 üzenetére

    Igazából ha csak ennyiről lenne szó, nem lenne "összeesküvés elmélet".

    Én már nem is tudom mikor találkoztam először azzal a felvetés, hogy a microsoftnak szúrja a szemét (jobban mondva irigyli) a mac "zárt rendszer" felállása.

    Ami érthető, hiszen világszinten rengeteg magán pc van, viszont a microsoftnak azokból szinte semmi bevétele nem volt (max. az os, feltéve, hogy megveszik). Az alkatrészeiket lehet cserélni, nem úgy mint az Apple termékeinek, ahol mindenki rohangál a szervizbe, ha bedöglik a cucc.

    Erre lenne egy okos megoldás előrukkolni egy olyan "zárt pc-vel" (xbox), amire szép lassan átlehet terelni minden usert a normál pc-ről. A kérdés, hogy melyik gen-el sikerül ezt megoldania a Microsoftnak. :K

    Szóval az xboxra én egy olyan gamerpc-ként tekintek, amivel előbb-utóbb az Apple nyakára sikerül nőniük, mintsem egy játékkonzolra, amivel a Sony-t vagy a Nintendo-t akarják lenyomni.

    Aztán lehet tényleg csak egy sima játékkonzol, és csak bele vannak magyarázva a dolgok. :DDD

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

  • eladogeppc

    veterán

    Sziasztok !
    Jó nagyon ez a PS4, vettem pár játékot hozzá. Horizon, DriveClub és érkezik a Uncharted The Nathan Drake Collection
    Most azt nézegetem, hogy érdemes-e 1TB SSD-t belerakni. Azt mondják, hogy például térkép töltögetésnél gyorsabb, betöltésnél viszont nem.
    De ha azt veszem, hogy csomószor fejbe lőnek játékokban, akkor már érdemes lenne SSD-re váltani a gyorsabb visszatöltés miatt ?
    PC-n rengeteget dob az SSD, itt még mindig nincs tapasztalat ?

    Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

  • Mr Chapel

    tag

    válasz tboy93 #246507 üzenetére

    Ssd-n én is agyaltam. Ha már a menürendszer lagolásait ki lehetne küszöbölni akkor lehet elgondolkodok én is. Ha egyszer belépsz a store felületre, utána már össze vissza szaggat a menüje a ps4nek. Pc-s ssd után nem ehhez vagyok hozzászokva.

  • saelin

    veterán

    Kerbal Space Program-ot valaki megvette már innen? Érdekelne róla egy hosszas vélemény. Főleg performance téren, mert a korai review-ok ezt hozták fel a legtöbbet. Gondolom a crashek és grafikai hibák azóta javítva lettek, talán még updateben is utolérte a PC-t.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

  • consono

    nagyúr

    válasz saelin #246530 üzenetére

    Ez ugye már a "második kiadás", újracsinálták a portot. Többször elgondolkodtam már rajta, hogy megveszem, mert PC-n baromi sokat játszottam vele, de aztán mindig kimaradt...

    "In God we trust. All others must bring data"

  • VTom

    veterán

    válasz Carlos Padre #246539 üzenetére

    Alapból később jött a PC verzió a GTA 5-ből és a RDR2-ből is.
    Biztos, hogy nem fogják exkluzivitásnak hívni, egyszerűen csak később adják ki, gondolom nem akarják a minőség rovására sürgetni.

    Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

  • tboy93

    nagyúr

    válasz hombre[EU] #246549 üzenetére

    Mondjuk a PS4-es játékot le is töltheted a gépre, nem? Vagy PC-n játszottál?

    [ Szerkesztve ]

  • Wesder

    félisten

    válasz tboy93 #246546 üzenetére

    PC-n streameltem.
    Az előző PS-t rosszkor vettem, a mostani helyzetben meg nem lesz rà keret.

    [ Szerkesztve ]

    I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

  • ldave

    félisten

    Rogue-lite / Tower defense kedvelőknek ajánlom a PS4-re frissen megjelent Dungeon of the Endless-t. PC-n játszottam, szóval nem tudom milyen lett a konzolos átírat, de remek játék.

    A Slime draws near! Command?

  • saelin

    veterán

    válasz .LnB #246590 üzenetére

    :R

    Nézek róla pár review-t.


    ldave
    Ez de ismerős. Szerintem anno játszottam vele Pc-n.

    [ Szerkesztve ]

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

  • .LnB

    titán

    OFF:

    RDR2 Ray tracing Ultra mod PC: [link]
    Nem szoktam ilyet linkelni, de ezt nézzétek meg.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz NyMRooD #246609 üzenetére

    Pont a napokban olvastam, hogy Európa legértékesebb gémer stúdiója az Ubisoftot lehagyva a lengyelek lettek. :C
    Tegnap megvettem PCre is a Witcher 3at.Mert megérdemlik. :K meg ott is akarok vele játszani

    [ Szerkesztve ]

  • Szabi®

    addikt

    válasz NyMRooD #246635 üzenetére

    Sztem a CDPROJECT akkor jár a legjobban,ha nem adja el magát,tekintettel az eddigi munkásságukra,nincs is szükségük rá,arra meg főlleg nem lenne hogy MS/Sony befolyásra megszűnne az az egyediségük,amiket a játékaik hordoznak.

    #246636) Xaels Ezek nagyon jó játékok,és megvoltak :R Igazából arra szerettem volna kitérni azzal a hsz-emmel,hogy a nextgen jó lenne ha elérné azt a szintet,amit mondjuk a pc produkált 2014-ben.Bár ebben a genben a God of War,Horizon Zero Dawn,Uncharted elég magasra tette a lécet,szkeptikus vagyok hogy a nxtgenben is csak ez a pár stúdió hoz kiemelkedő alkotásokat. (vagy pl. még a Rockstar)

  • Mr Chapel

    tag

    válasz Xaels #246796 üzenetére

    Igen, ugyanezen elgondolás miatt kérdőjelezem meg ezeknek a hatékonyságát. Mert csak az alján lévő műanyagot tudnám "hűteni". Kb annyit érnék vele mintha a pc gépházam fújatnám valamivel. Legalább megerősítettetek abban hogy felesleges erre áldozni. Olyan nagyon poros nem lehet belül még, fél éves, és használok ilyen porszűrket is, meg nem tűnt hangosabbnak a masina mint eddig. Néha mondjuk indokolatlanul kezdi el tekerni a ventit, pl map, inventory, stb. Azt olvastam hogy ez feature, bizonyos játékokban.
    Igazából csak érdekelt egy két tapasztalat ezzel kapcsolatosan. Itt az összefoglalóban az erre vonatkozó kommenteknél jókat írtak a laptop hűtéssel kapcsolatban. Valszeg ezek nincsenek alátámasztva akkor.

  • cyberkind

    félisten

    válasz marilllyo #246850 üzenetére

    Szerintem, nem nagy titok hogy ebből a trilogy "remaster" pakkból, az első rész érdekel mindenkit, a többi csak ügye üzleti húzás, ezt, ilyen állapotban ingyen kellett volna adni konzolra, igaz PC-n is vannak olyan bugok amivel én semelyik verzióban nem találkoztam, de jobban néz ki a játék, igaz nem annyival, hogy 6x annyi helyet foglaljon mint az eredeti.

    Paranormal Cocktivity

  • .LnB

    titán

    Ejj, ez a Minecraft Dungeons úgy néz ki, hogy nagyon Gamepass-ra lett fejlesztve. Gondolom abban ingyen lesz játszható holnaptól. Olvastam a PC Guru-s kritikát, rövid, ismétlődő, és kevés a tartalom.
    Nagyon kíváncsi leszek, hogy PS store-ba ez mennyiért fog felkerülni. 6k-t lehet nem adok érte.
    Alapvetően meg akartam venni, de most bejött hétvégén a Final Fantasy VII Remake vásárlás, így nem vagyok rászorulva túlzottan, mert a gyerkőcnek is van mivel játszania.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • vg

    addikt

    válasz ProEvoFan #246981 üzenetére

    Nem rossz, bár az infinite warfare sokkal élvezetesebb/látványosabb, azt már vagy 5ször végigtoltam pc-n. Ez lehet nem lesz olyan jó.

  • .LnB

    titán

    válasz ProEvoFan #246981 üzenetére

    Hát egyik szemem sír... Meg a másik is. :) De nem lehet minden hónapban jó game, ez van. Pc-n végig bunnyhoppoltam már a singe-t egy délelőtt alatt még mikor megjelent. "Tökre izgi volt" Egy hangárra, és egy hídra emlékszem az egeszből.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • ProEvoFan

    nagyúr

    Pár napja megvettem PCre is a Witcher 3at.Szerencsére max grafikán (nvidia haj off) megy, így láthatom mekkora a különbség a slimhez képest. Új tévén, HDRben még nem néztem.
    Slimen már anno végigvittem a játékot... szóval, PCn maxon azért sokkal szebb a játék, ami azért érdekes, mert egy régi gépen, i5 2600/8GB ram/gtx960 2GB ram trióval toljuk. Érdekes számomra, hogy az ócskavas PC erre képes, akkor ps4en miért nem sikerült kihozni belőle a PC max szintet?Azért ps4re ott van egy HZD/GoW/Uncharted 4, ami bizonyítja a gép képességeit.Ok, nem vagyok szoftver fejlesztő, teljesen laikusként állok a témához.

  • Wesder

    félisten

    válasz ProEvoFan #247032 üzenetére

    Azért, mert a PS4 mellett ott volt még 2 màsik platform, és nincs idejük meg pénzük sem annyit fordítani egy platformra, mint a Sony csecsén lógó stúdióknak.
    Egyébként meg PC megoldja izomból.

    I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

  • .LnB

    titán

    válasz ProEvoFan #247032 üzenetére

    Ahh PC-n szanaszííít lehetett moddolni, de imádtam! :)
    [link]
    [link]
    Azóta meg megjelentek még durvább cuccok is hozzá. Ugyan kipróbálni nem tudom már őket, de néha néha belefutok egy jobbfélébe.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • Peace

    nagyúr

    válasz ProEvoFan #247032 üzenetére

    "Új tévén, HDRben még nem néztem...." Nem is fogod, mert a PC verzióban nincs HDR támogatás. :P

  • Steve1207

    veterán

    válasz Rigormortiis #247105 üzenetére

    Kár, hogy a 3-hoz képest visszalépés, elég volt ránézni pc-n és dobtam a süllyesztőbe egyből. Nekem személy szerint a 2009-es dirt 2 a kedvencem, arcade, baromi élvezetes, talán erre hajaz kicsit majd az új dirt, bár vannak kétségeim.

    (#247107) Sordoran: nem hiszem, hogy a meglévő kormánytámogatást dobnák, inkább csak bővül majd, ha a nagyobb nevek újat hoznak ki. Ehhez már pl a loginak ki kellett volna dobnia a piacra egy új szettet akkor és pont nem látszik, hogy nagyon törnék magukat, annyira eltalálták ezt az "új", mára már 5 éves modell(eket).

    .

  • Sordoran

    addikt

    válasz Steve1207 #247109 üzenetére

    2 éve van PS4-em, előtte nem voltam konzol tulaj, fogalmam sincs előző generáció váltásnál hogy volt. Én örülnék, ha megmaradna a támogatás, és a G29-et használhatom majd PS5-höz is. Csak bennem van a félsz, hogy a logi úgy arkarja majd eladni az új kormányait (majd ha jönnek), hogy csak azok lesznek kompatibilisek a PS5-el és mellé PS4-el is, mint ahogy a G29 is PS4 és PS3 (+ PC) kompatibilis. Azért ezek a kiegészítők sokat hoznak a Sony-nak a konyhára, szóval nem éri meg nekik üzletileg ha az embereknek nem kell váltani.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • saelin

    veterán

    válasz Szabi® #247300 üzenetére

    A felbontás... Egyszerűen nem tudtam megbarátkozni azzal a pixeles látvánnyal. Ps5-ön majd hátha minőségibb vr hardvert kapunk, mert ami most van az nagyon le van maradva a Pc-n kaphatóktól. Igaz, azok jóval drágábbak is.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

  • VTom

    veterán

    válasz .LnB #247387 üzenetére

    Unity nekem nagyon tetszett, kétszer is végigtoltam még PC-n, akkoriban az állam leesett a grafikától.
    Én is gondolkodom, hogy ennyiért behúzom, de a spring sale-nél eléggé bevásároltam, és még olyan címek vannak a listán, mint Gays Done, Plague Tale, God of War, Hellbalde (még egyszer), RDR2-t befejezni, HZD-t befejezni, Detroit...
    Na, ezzel a hsz-szel le is beszéltem magam a felesleges pénzköltésről :)

    Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

  • Peace

    nagyúr

    válasz Ogre66 #247394 üzenetére

    Belejössz FPS-be se perc alatt. Én is már a sokadik FPS-t nyomtam végig, pedig 25 évig csak a PC master race ment egerészve. ;)

  • VTom

    veterán

    válasz saelin #247403 üzenetére

    Nekem ugyanez a véleményem, nagy AC fan vagyok, de a Syndicate-ben 13 órám van, az is 3 nekifutásra. Borzalmas.

    A Unity-ban emlékszem, hogy mit mondasz, a küldetéseknél le vagy korlátozva az adott területre, amíg nem végzel, nem tudsz tovább menni. Ill. ott még nem dinamikus a napszakok változása, vannak éjszakai küldetések, és ennyi.
    Viszont k*rva sok ideig töltött még PC-n is, ez igaz.

    Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

  • saelin

    veterán

    Jól le van lassítva a psn letöltés. A 36 GB-os Nioh 2-t 4 óra alatt akarja leszedi gigabites nettel. Test connection alatt ilyen 40-100 Mbps-t mérek, míg Pc-n és telefonon 100-300 Mbps között. Mondjuk ez sem valami bika...

    Szerk #1:
    A digi oldalán sem mérek 150-nél többet. Wtf.

    Szerk #2:
    Csak sírni kelett... Már jön lefelé 26 perc alatt! :DDD :C

    [ Szerkesztve ]

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

  • nemorino

    tag

    válasz vg #247516 üzenetére

    Star Wars effektus: a korábbi rész ismeretében az emberek valami egetverő új élményt várnak, amit nyilván nem kapnak meg, mert egy legendás első játékot lehetetlen annyira felülmúlni. Előre borítékolt volt a csalódás, csak közben kiszivárgott egy rakás cutscene videó. A kiszivárgott anyagok alapján a rajongók egy része a történetben csalódott, ezekhez csatlakoztak a szokásos netes trollok és a PS ellendrukkerek: PC masterrace és Xbox fanboyok. A Sony és a ND nagyon rosszul reagált a dolgokra ezzel csak olajat öntött a tűzre és most nagyon nagy ellenszélben jelenik meg az a játék, amit a PS4 ékkövének szántak.

    Én nem várok sokat tőle, mert az első sem igazán fogott meg, de úgy biztos nem állnék le fikázni, hogy még meg sem jelent.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • 30z.Samu

    félisten

    válasz nanorambo #247530 üzenetére

    Nekem is, a legjobb játékélményeket konzolon éltem át, ez azért sokat mond egy olyan ember "szájából", aki előtte 1X évig foggal-körömmel kitartott a PC gaming mellett. :K Nálam még mindig az Uncharted 4 az etalon.

    Sic Parvis Magna

  • Peace

    nagyúr

    válasz 30z.Samu #247537 üzenetére

    Ugyanez! 25 évig csak a PC master race és tűzzel-vassal harcoltam a konzol meg a controller ellen! 2 éve megvettem a PS4 Pro-t és a legjobb élményeket köszönhetem neki és azóta amit lehet, azt controllerrel játszok PC-n is. :Y :DDD

  • NyMRooD

    őstag

    válasz Imilenni #247505 üzenetére

    Szvsz azokkal vannak bajok akik nem fogják fel, hogy vannak akik nem akarják, hogy elspoilerezennek nekik egy játékot (és nem csak a last of us-t) egy általános ps4 topikban, úgy, hogy minden játéknak megvan a maga topikja, ahol nyugodtan megoszthatóak a vélemények csakis olyanokkal akiket érdekel. Rengetegen leírták, hogy még csak a trailereket sem nézik már meg, hogy a legkisebb poént se lőjék le, itt meg emberkék pedzegetik, hogy így pc mozgalom meg amúgy pc mozgalom ami alapján akaratlanul is el kezd kattogni az ember agya. Szóval azt kellene megérteni, hogy ha bármi olyasmiről akarsz beszélni ami minimálisan is kapcsolódik a játék sztorijához akkor arra a "ZiKsZbOkSz" csoport helyett ott a tLoU2 csoport, itt meg leírhatod, hogy hogy fut a játék vagy milyen a grafikája, etc. (egyébként konkrétan tLoU2 spoilerekről ha jól emlékszem modik/topikgazdák szerint sincs itt joga erről beszélni senkinek).

    Ahogy nézem te most nem is spoilereztél, viszont ezt a vannak bajok dolgot magamra vettem.

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

  • nanorambo

    őstag

    válasz 30z.Samu #247537 üzenetére

    Én is így vagyok vele. Nagyon sokáig csak PC-n jatszottam, de aztan kezdett nagyon idegesîteni, hogy PC-n nagyon sokszor van valami gebasz. Vettem egy ps4 prot, azóta már nem us jatszom PC-n semmit.

    Nálam a Horizon Zero Dawn, God of War, Uncharted 4 van a toppon. De bepótoltam sok remasterolt ps3-as címet, azok us baromi jók.

  • Wesder

    félisten

    válasz Xaels #247625 üzenetére

    Gondolom PC, de SX/PS5-ön remélhetőleg így fog futni.

    I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

  • sittes79

    addikt

    válasz 3L1T3 #247714 üzenetére

    Lol ne már, mi ebben a szembe kopes? Ennyiből akkor pcre is fejleszthetnenk, sőt ezzel a huzassal meg merem kockáztatni hogy még szebb játékok is jöhetnek eleinte mint most pc én.

  • marilllyo

    veterán

    Middle Earth Shadow of War (.lnb style :D )

    alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

    Gondoltam miért is ne...beszéljünk egy kicsit erről a játékról.

    Korábban már befejeztem a Shadow of Mordor-t, ami ugye az első rész. Pár szösszenetet kezdésnek erről is... Ez egy gyűrűk ura témára felhúzott tipikus WB játék...mint a Batman, Mad Max... Open world, egy egész barón megálmodott meele harcrendszerrel. Háromszöggel védesz, négyzettel ütsz... A játék újítása az úgy nevezett "nemesis system" volt..KÉP. Itt látható az Ork-Uruk sereg vezetőinek hierarchikus felépítése. Minden kapitánynak megvannak az egyedi gyengeségei, erősségei melyeket célszerű kideríteni mielőtt felkutatjuk és harcba szállunk vele szemben. A nagyobb vezetőkhöz tartoznak kisebb kapitányok, mint testőrök...szóval ezeknek érdemes utánajárni, kémlelni... mert könnyen megeshet, hogy mi egy hadvezért akarnánk megölni...de közben ott van vele kettő vagy akár négy másik kapitány is mint testőr. Célszerű lehet először felkutatni a testőröket és egyesével megölni és úgy csatába menni a -már egyedül maradt- hadvezér ellen. Ez csak a jéghegy csúcsa... A gond a Mordor-ral az volt, hogy a kampány igazából arról szól, hogy megmutatja -kvázi mint egy tutorial- a lehetőségeidet... és mire tudsz már mindent és kényed-kedved szerint "játszadozol" a sereggel a játék véget ér... Sokan unalmasnak tartják ezért...és én valahol meg is értem. Ha nem élvezed a kapitányok becserkészését, akkor tényleg ...nincs semmi benne. Mint Gyűrűk ura alapjában véve sokat nem tesz hozzá a sztorihoz. Kicsit olyan érzés, mint a Fallen Order esetében... nem akarták, hogy bármennyire is "beleszóljon" a könyvben megírt történethez. Szóval ez azzal valahol párhuzamosan, előtte játszódik. Nyilván szereplők terén csatlakozik... de annyira nem jön át benne a "LOTR" feeling.

    Na aztán most jött ugye a Shadow of War.
    Leszögezném az én személyes véleményemet...miszerint ez a játék egy MESTERMŰ.
    Először is kapott egy teljesebb...epikusabb sztorit. Nagyon jó átvezetőkkel, szarkasztikus humorral. Zseniális lezárást is kaptunk az egészhez úgy, hogy nyugodtan és elégedetten dőlhetünk hátra.
    Számtalan újítást hoztak a nemezis rendszerbe. Az elsődleges szempont, hogy felépítsünk egy sereget (az orkok megbabonázásával) melyeket egyesével kell magasabb szintre tornázni, különleges képességeket adni neki. Például...mérgező, tüzes fegyvert. Harci állatot, amin lovagolhat... Egy komplett sereg menedzsment az egész. Kell egy jó csapat ugyanis erődöket kell bevenni és megvédeni. A lehetőségek tárháza szinte kimeríthetetlen. Olyan ötletes trófeákat dobtak be hozzá, hogy pl.. állíts magad mellé két harcost, akik vértestvérek... majd küld be őket egymás ellen egy arénába... Csak fogod a fejed, hogy baszki... Vagy olyan is van, hogy egy teljesen alap kis lébecoló "grunt"-ot tornássz fel "overlord"-ig. Ennek az a menete, hogy megöleted magad vele egymás után háromszor... így először kapitány..majd egyre erősebb kapitány lesz. Majd megbabonázod és felrakod vezérnek. Így leírva nem...de egyébként hatalmas poén az egész, ahogy szórakozhatsz velük...és nem az van, hogy csak ide-oda kattingatsz mint egy AOE játékban, hanem konkrétan te is részt veszel ezekben a csatákban...sőt.. a te harci skilled rendkívül számottevő. Badass vagy és OP de ha 20-n körülállnak, amik között van 1-2 kapitány is...akkor szívsz...vagy meghalsz.
    Az ostromok k*rva jók. youtube.
    Meg kell nézni, hogy az erőd védelmének tagjainak, mik a gyengéi és úgy összeállítani az ostrom seregét. Ha az ellenfél hadvezérei közül sok nem bírja a range weapon-okat, tüzet, mérget stb...akkor a te seregedet elsősorban ezekkel érdemes felruházni. Jó tudom ezek tök alapnak számítanak minden stratégiai játékban...de mindezt úgy lejátszani, hogy te is ott vagy és végig kell harcolnod az egészed...hatalmas. Ha áttörtétek a védelem minden pontját, akkor szembe kell nézned az ellenfél csapatának Overlord-jával. Standard bossfight.
    Ezek mellett pedig a sztori folyamán harcolsz Balrog ellen, repkedhetsz sárkányháton, megismered a filmben látott óriás pók (Shelob, aki valójában egy elég fullos bébi) történetét, ... stb..stb..

    Alapvetően a negatív kritikákat azért kapta...mert egy elég merész Pay To Win és lootbox rendszer volt beleépítve a játékba. A játékosok nyomására hála az égnek ezt azóta teljes mértékben kiszedték. Nincs lehetőséged pénzt költeni. Egy normal nehézség teljesen egészséges kihívást tud nyújtani. Szépen lassan, de be tudod szerezni a szükséges dolgokat ingame.

    Jöjjön azért egy-két negatívum is...
    Grafika: Nekem ez volt az elsődleges csalódás. Alapvetően a Mordor a maga idejében..meg még talán most is, hiszen kapott közben 4k textúrákat...szép volt. Gondoltam ettől majd eldurran az agyam. Hát nem. Elmosott az egész. Biztos vagyok benne, hogy PC-n állejtő.. de itt csúnyán le lett butítva. Nagyon kellemetlen csalódás volt. Nem mondom, hogy ronda...inkább csalódás.

    Van a játéknak egy sajátossága már a Mordor óta. Minden kapitánynak -ha meglát, vagy ha elkezdtek harcolni- van egy egyedi monológja... "Remélem jók a hangszálaid, mert kelleni fognak az üvöltéshez, miközben levagdosom a végtagjaid"..vagy valami hasonló baromság. Na a Mordor-ban kb. ennyi volt ...1 sor, 1 mondat kb.
    Itt nem. Kész bekezdéseket mondanak el és k*rva idegesítő, mikor azt se tudod kit üss-vágj mert annyian lettek hirtelen...ezek meg közben egy cutscene erejéig megszakítanak, hogy elmondjanak ilyen fél perces sorokat. Rengeteg ilyet vettek fel... több száz orkkal harcoltam de kétszer ugyanazt még nem hallottam. Idegesítő a harcot megszakítva ezeket meghallgatni.
    A "hint" rendszer. A f*szom kivolt már azzal, hogy 30 óra után is fel-feldobálja a játék a legtriviálisabb dolgokat..pl. "x"-el falra tudsz mászni. "L2"-t nyomva tartva tudsz nyilazni... stb. Folyamatosan ott villogott a képen. Hála az égnek ezeket kikapcsolhatod, meg a HUD-ot is eléggé rendesen le tudod gyalulni... de van, amit nem célszerű. B*szta a szemem, hogy mindig ott villog, hogy "új küldetéseid vannak"... ezt is ki lehet kapcsolni, viszont akkor nem mutatja az éppen folyamatban lévő küldi feladatait se. :(((
    Megannyi új tereptárgy..megmászható mindenféle... na itt is voltak gondok. Amikor melletted egy fal, egy hordó, doboz...minden rosseb és közben próbálnál menekülni mert 40-en körülálltak, de nem jár mindig egy rugóra az agyatok a játékkal. Volt, hogy hordóra akartam felmászni...ez meg felugrott egy mellette lévő torony tetejére, vagy az ellenfelek fejére stb.. Illetve a térdmagasságban lévő küszöböket is érdekesen, vagy inkább sehogy sem kezeli a játék. Néha ezt egy megmászhatatlan akadálynak tekinti..

    Hiába több és teljesebb a játék...a Shadow of War-ral kezdeni semmi értelme. Még nekem is, aki az előző részt A-tól Z-ig ismerem...nekem is bonyolult volt átrágni magam a megannyi újításon. Kellett idő, hogy felfogjam. Ezt a nemezis rendszer alapvető ismerete nélkül felfogni nehéz és nem csodálom, ha valaki itt feladja. Szóval kell hozzá az első rész is.

    Platina még várat magára mert van még vele meló, plusz a két dlc is hátra van. Most tartok 35 óránál.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

  • Wesder

    félisten

    válasz Mr Bond 007 #247869 üzenetére

    PC megjelenés utàn még olcsóbb is lehet majd.

    I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

  • .LnB

    titán

    Final Fantasy VII Remake

    Nagyon örültem ennek a remake-nek a bejelentésekor, mert én az eredeti játékot, szégyen szemre sose játszottam végig. Így pedig modern köntösben élhettem át azt az élményt, amit oly' sokan ikonikus játéknak tartanak. Várakozásom ellenére, mégsem vettem meg a játékot a megjelenése napján. Kicsit féltem is ettől az epizodikusságtól, a bizonytalanságtól, hogy mikor és hogyan fognak megjelenni a következő részek. És egyébként is csak tingli-tangli játékokkal ütöttem el az időt, az elmúlt hetekben. Mígnem l.skywalker fórumtársunk megkeresett egy 25%-os PS store kupon kóddal. És akkor meg már úgy gondoltam, hogy értelmes dologra használjam fel ha kaptam.
    Így hát végre ismét nekiülhettem egy végigjátszásnak. Ilyenkor én mindig csak egy játékra koncentrálok, hogy bele tudjam teljesen élni magam. És mivel az a szokásom, hogy azokról a játékokról amik érdekelnek, nem nézek meg minden trailert, és nem olvasok véleményeket se azelőtt, hogy végigjátszottam volna őket. Szerencsére sikerült is elkerülnöm a spoilereket megint.

    Rögtön a lényeggel kezdeném. Ez nem egy egyszerű remake. Ez annál jóval több! A fejlesztők azon túl, hogy teljes mértékben modernizálták az 1997-es klasszikust, a grafikát, a játékmenetet, kicsit megreformálták magát a remake fogalmát is. De kezdjük a könnyedebb dolgokkal.

    A látvány szuper. Abszolút 2020-as színvonal. Vannak apró, elnagyolt részletek. De ezek pár másodpercig szúrnak csak szemet. Egy pár ajtó és virág megvalósítása, textúrája talán a kelleténél egy kicsit hűbb maradt az eredeti verzióhoz. :) Ezzel együtt a grafikára senkinek sem lehet panasza. A karaktereke, a fények az effektek mind nagyon szépek. A hangokról azon túl, hogy ismét fülbemászó muzsikákat kapunk, nem tudok nyilatkozni. De a kimagasló zenei repertoár egyébként is a Final Fantasy sorozat jellemzője. Annyit megemlítenék, hogy a játékban szereplő zenék stílusa igazán szerteágazó, és változatos.

    Aki látta már az eredeti részt, és az újat is, az láthatja, hogy a játék teljesen újra lett alkotva. Ezért a játékmenet is teljesen átalakult. És ezt az átalakítást a fejlesztők szerintem tökéletesen hajtották végre. Abszolút frissnek, modernnek hat a játék. A legutóbbi, XV-ös résszel ellentétben viszont maradtak a lineáris felépítésnél. Ami cseppet sem probléma, ilyenkor a készítők jobban kézben tudják tartani a történetvezetést. És ennek ellenére is vannak bejárható területek, mellékküldetések, mini játékok. Én jobb szeretem az ilyen felépítésű játékokat, mert nehéz bennük elveszni, mint egy teljesen nyitottban. Persze itt viszont jellemzően minden sarokba kétszer benézek, hogy nehogy otthagyjak valami tárgyat, titkot.

    A helyszín Midgar. Alapvetően a Remake, az eredeti játék első 10 óráját, a "prológust" dolgozza fel. De annál több, sokkal jobban ki van bővítve. Normál tempóban a Remake végigjátszása 35-40 óra. És biztosíthatok mindenkit, hogy a két verzó közötti idő különbség értékesen van kitöltve a Remake-ben. Ha nem is végig feszes a játék tempója, a története, de attól még szórakoztató minden perce. Vannak pontok, rövid órácskák, ahol a játék egy kicsit leül. Ezek viszont csak szusszanásnyi kis "kiállások". Bővebben a játékmenet taglalásától eltekintenék. Minden van benne amit egy modern kori Final Fantasy-től elvárhatunk. Az RPG elemek is kellően kidolgozottak, de (szerencsére) elmaradnak a hardcore RPG játékoktól.
    A harcrendszer átalakítása is jól lett megvalósítva véleményem szerint. Nincs körökre osztott harc, helyette egy pörgős, könnyedebb harcrendszert kapunk. Gyors is de kellően taktikus is ha a szituáció úgy kívánja. Közel sem a FF XV "üsd-vágd" harcrendszere, aminek kvázi semmi mélysége sem volt. Persze túlzott mélysége azért ennek sincs, de kellemes az egész, amolyan "könnyeden taktikus". Én a játékot normal fokozaton kicsit könnyűnek ítéltem meg (a hard fokozat, az első végigjátszás után elérhető). Lehet, hogy pont jó buildeket csináltam a karaktereimnek (Cloud: DPS, Aerith: Heal+magic, Barret: Tank, Tifa: DPS+crit), lehet szerencsém volt, nem tudom. A bossharcok is kellemesek, egyediek. Szerencsére több fajta boss mechanikával találkozhatunk, nem önismétlődőek.

    A karakterek zseniálisak, változatosak. Beleértve a főhősöket, és a sztori során megismerhető mellékszereplőket is. A fő karakterek külsejének modernizálásához a fejlesztők az Advent Children, egész estés animációs filmet vették alapul.
    Főszereplőink egytől-egyig egyedi, és különböző személyiségek.
    Cloud viselkedése nekem nagyon fura volt. Gondolkodtam is rajta, hogy hogyan lehet ennyire "tuskó", érzelmektől mentes főhőst írni? Aztán hallottam, hogy az alkotók a Remake-re még finomítottak is Cloud jellemén. Mivel az alap játékban még ennél is érzéktelenebb volt. Ez meglepett. De ha Tifa rám úgy nézne ahogy ő rá, én lehet kevesebbet foglalkoznék Midgar sorsával, és többet Tifával. :) Mert az a lány egy kincs! (Lehet nem tudnék választani közte és Yennefer között. Még szerencse, hogy csak videojáték karakterekről beszélünk.) Barret számomra unszimpatikus, igazi agyatlan "gyúrós jocó". De az apai oldalával természetesen lehet azonosulni. Aerith, nos ő érdekes. Szerintem előrébb lennénk tudásban, ha ő egy kicsit közlékenyebb lenne, és elmondana mindent. Sokszor csak rázza a fejét egy egy fontosabb kérdésnél. Persze mindezt csak a dramaturgia, a misztikum emelése miatt teszi. De akkor is.

    Ahogy olvashatjátok, a karakterek belőlem, és szerintem másokból is, különböző érzelmeket váltanak ki. Nem mindegyik szimpatikus, egyik sem tökéletes jellem. És ez jó, ez jelenti azt, hogy valóban egyediek, nem sablon szereplők. Ugyan ez igaz a mellékszereplőkre is. A mai "PC" világban biztos sokak kedvence lesz a Honeybee Inn tulajdonosa. :D Az a Honeybee Inn-es rész egyébként is biztos sokaknál kiveri a biztosítékot, akiknek a gondolkodásmódja "még mindig le van maradva".. Én jót szórakoztam rajta, végig mosolyogva. Tele van a játék emlékezetes jelenettel, megvan a maga humora is. De ez mind mind jellemző a Final Fantasy játékokra. Aki ismeri, szereti az FF játékokat, azoknak ez egyértelmű. Úgy mint a rendezés, az "operatőr munka" is, erre sem fecsérelném a szót, ez ezeknél a játékoknál alap. Meseszép expoziciók, eszement harci jelenetek. Talán egy-két harcjelenetet, vághattak volna kicsit lassabbra, mert van amikor túl gyorsan történnek a dolgok.

    Na de mi van azokkal, akik már kívülről tudják a FFVII univerzumának teljes történetét? Nyújt e többet ez a játék, mint az eredeti rész(ek) modernizálása? És itt a lényeg! Mert nyújt, nem is akárhogy, és nem is akármit! És ez az a dolog amiért ez nem csak egy egyszerű remake. És ez az a dolog, amit csak spoilertag alá írhatok le. Azt tanácsolom, hogy aki ismeri az eredeti játékot, ne adj isten rajongó, de még nem játszott a Remake-kel, az a spoiler alatti részt semmi esetre se olvassa el! Ha azért nem játszottál eddig a játékkal mert kételkedsz benne, akkor azt mondom ne tedd! Kezdj bele ebbe a kalandba (újra), és garantáltan nem fogsz csalódni. Sajnos spoilertag alá fog bújni ezzel az is, hogy én miért dobtam egy hátast ettől a játéktól, miért imádtam.

    Final Fantasy VII Reimagined edition. Azt hiszem ez a név lenne a legtalálóbb a játéknak. Kezdem a sztori kevésbé spoileres pontjával. Az alap felállással. Főszereplőnk Cloud, egy ex zsoldos, akit felbérel egy szervezet, az Avalance, hogy segítsen nekik keresztbe tenni az óriáscég Shinra vállalatnak, akik kiszipolyozzák a bolygó "lelkét". Ezzel a segédkezéssel el is leszünk egy ideig, mígnem a történések elkezdenek meglepő fordulatokat venni. Mily' meglepő módon... :) Aztán már annyira jönnek a meglepő fordulatok, hogy a végén csak ülsz, kidülledt szemekkel bámulsz, és azt motyogod, hogy aztaqva...

    Mi ez már? Mi történt itt?!
    Ott kezdeném, hogy engem iszonyatosan magával ragadott a történet. Főleg amikor összeállt a fejemben, a végén az egész. Alapvetően imádom az idősíkos, alternatív valóságos dolgokat. És bámulatosnak tartom, hogy a készítők ennyire kifinomultan nyúltak ehhez a dologhoz, mindazért, hogy felfrissítsék ezt a címet, ezt a történetet! Annyira jó, amikor összeáll az egész a Whispers-ekről. Az, hogy az volt a feladatuk, hogy egész végig arra fele tereljenek, hogy a történet abban a mederben folyjon, amelyben az eredeti 1997-es történet szerint lennie kellene.
    Aztán pedig mi, a hősök, a szingularitásban harcolunk saját sorsunk/végzetünk ellen?! Rég láttam ennyire jó ötletet videojátékban. Hőseink végzete egy lényként manifesztálódik a szingularitásban. Amik több kis sorsból (Whispers) állnak. És ezek a sorsok láthatóan Tifa, Barrett és Cloud sorsai. Az ő "hasonmásaik", a kardos szellem/suttogó, a fegyver kezű, és az ököl harcos. Hát pfff... Én ettől kész voltam. És miután legyőzzük Sephirot-ot is, az a beszélgetés a teremtés peremén.. Bár a hét másodpercet nem értem, hogy az mit jelenthet. Sephirot láthatóan arra játszik, hogy a dolgok egy ideig kövessék az eredeti lefolyásukat, majd gondolom egy adott ponton megpróbál majd változtatni, hogy sikerre vigye a tervét. De ez a pont most még nem jött el. Most csak arra terelte a hősünket, hogy megváltoztathassák a sorsukat a későbbiekben.
    Ráadásul még az idősíkok is összeérhetnek majd. Mert az tény, hogy megváltoztak. Mivel Zack él. És el fog jutni Midgar-ba. De a chipszes zacskóból kikövetkeztethető, hogy az egy alternatív idővonal. Ráadásul a játék elején Cloud már találkozik egy másik alteregójával, aki a vállára teszi a kezét egy "látomásban", ami lehet, hogy nem is csak egy szimpla látomás volt.. Érdekes lesz a jövő. Egyértelmű, hogy sikerült a fejlesztőknek olyat húzniuk, ami ismét oda fogja szegezni a játékosokat a konzol elé, ha megjelenik a következő epizód.
    Egyáltalán nem vártam ilyen fordulatokat. El se tudtam volna képzelni, hogy ennyire jó érzékkel lehet nyúlni egy egyébként is szinte tökéletes műhöz. Ennyire ügyesen felfrissíteni. Bárhogy is alakul az év, az biztos, hogy nálam ez az év videojátékos ötlete. Lehet, hogy lesznek jobb játékok összességében, de ez az év kreatív húzása.
    Persze gondoltam, hogy lesznek változások, mert el kell adni a régi játékosoknak is valamivel a játékot, főleg ha a külcsín nem érdekli őket. Viszont ez minden elvárásomat felülmúlta.

    Nekem 35,5 órámba telt a végigjátszás. Ami kicsit gyorsnak tűnik nekem. HLTB szerint 40 órára számítottam, mivel egyáltalán nem rohantam. Bocsánat a sok képért az írásban, 492 képet lőttem a végigjátszás során, annyi frankó beállítás/jelenet volt. És bocsi, hogy linkeltem olyat, amin Sephirot látható. Remélem nem nagy spoiler. Nem tudom, hogy szerepelt e a trailerekben.

    És pár kép még így a végére:

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    válasz 30z.Samu #248041 üzenetére

    Az én tetszésemet nem nyerte el az F1. De ez a WRC liszensz ez már azért is jó, mert a Dirt Rally szériába legalább a kocsik bekerülhetnek a WRC-ből. Ami nekem eléggé hiányzik most a Dirt Rally 2.0-ból. Még festéseket se használhattak fel a régi időkből. Persze PC-n ezt meg lehetett oldani, de konzolon nem.
    Vélhetően a "nagy" WRC játékuk így is az arcade(abb) vonalat (fizikát) fogja felhasználni, hogy minél nagyobb játékosbázist elérjenek vele. De a Dirt Rally-ba is felhasználhatják majd a liszenszeket. Mindezt ráadásul nextgen konzolokon!

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • Skynet258

    veterán

    válasz arty #248148 üzenetére

    Én Switch-en gondolkozom a srácoknak, PS4-et nyomjuk együtt (Lego és társai) Minecraft nagy őrület a PC-n... de a Switchre azért vannak bőven gyerekbarát cuccok. PS3-on én is gondolkoztam de nem tudom, nálunk is a tablet meg a Youtube a kattanás, arról kell őket néha leszedni. Amúgy én hagytam őket például az Odyssey-ben mászkálni, kimentünk a pusztába ahol senki sem bántja azt szaladgált a farkasok közé meg lezuhant a szakadékba. :DDD

    https://geekpulse.hu

  • Szabi®

    addikt

    válasz EczkE #248377 üzenetére

    Witcher se piskóta....sok platformon kitoltam,pc-c többször is.
    Viszont Ps4 pro-n annyi hibaüzenetet és fagyást csinál ,hogy ki sem lehet platinázni.
    Pl Skellige lóverseny kékhalál,amire vissza tértem a gamebe már a küldetés sikertelen lett.
    Novigrad lóverseny,Trancsír küldetés.,ott meg bedob az út alá és annyi volt.
    De ugyan ezt eljátszotta küldetéses gwentben is.Az is sikertelen lett. :D
    És gyors utazás előtt érdemes dobni egy mentést,mert akkor is sokszor fagy.

  • jozef76

    csendes tag

    Csak ideért a PC-s verzió után: https://store.playstation.com/en-hu/product/EP1965-CUSA13830_00-REMBUNDLE1000000

Új hozzászólás Aktív témák