Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz haddent #16850 üzenetére

    Pont én is most nézem ezt a pakkot Playstation 3 (PS3 Super Slim) 500 GB + Gran Turismo 6 (GT 6) Anniversary Edition (Magyar felirattal) + The Last of Us csak 77.490 Ft
    Az a helyzet hogy ha AC4 et hamarosan kiviszem KZ is megvolt más meg nincs ami érdekel ps4 re csak ott állna szegény. (GHOST + BF4 -PC n tolom TR is megvolt ott)

    Illetve kikerült nekem AC4 menüje alá egy új watchdogs video (Gondolom mivel ubisoftos) Végignéztem 2x is de mintha visszafogottabb lenne a grafikája mint amit láthattunk meg beharangoztak. Hasonlítsátok össze ezzel "Watch Dogs Official PS4 Gameplay Trailer" Ránézésre poligonszám csökkentés történt, xbox one biztos nem bírta :) De azért nem tudom másnak is feltűnik e vagy csak én képzelem bele.

    Bar továbbra is pofás, hangulatos ettől függetlenül illetve PC -t mennyire érinti majd a dolog azt sem tudom (Azt írtak azon fog igazan "tündökölni") . Illetve tényleg marha kíváncsi leszek hogy mekkora különbség lesz PS3 PS4 verzió között illetve ez itt senkit nem érdekel de hogy wii u verzióból mennyit tudnak majd kihozni. Meg legalább kaptunk egy dátumot amit mar remélhetőleg tartanak Május 27...

Új hozzászólás Aktív témák