Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ngabor2

    nagyúr

    válasz Pitbullos #3987 üzenetére

    visszaeső (volt már másik figyelmeztetésed), többször is ugyan azt a pontot megsértve... igen. de nem a 3 vagy 7 nap közül kellett választania annak, aki kitett... a következőnél pedig nem fogunk gondolkodni, hogy mi legyen. szomorú, hogy egyesek csak ebből értenek. vajon szakmai topikokban miért sokkal ritkább a ban, vagy a figyelmeztetés? :U

    Jane01: Valaki már elárulhatná nekem hogy az e-mailban való beszélgetés,vitatkozás,vagy obcén megnyilvánulás miatt hogy lehet valakit kitiltani egy fórumról.Hiszen ahogy mondtad az magánlevél,nem tartozik a fórum dolgaihoz még akkor sem ha a tartalma az itt zajló dolgokat tartalmazza.

    amiket te mondasz, azt sehol nem látom, hogy bármelyik hg, vagy mod mondta volna. hogy az alapelvekben nincs leírva... de a józan paraszti ész azt diktálja. az sincs leírva sehol, hogy ne menj oda az utcán bárkihez, és küldd el melegebb éghajlatra, mégse teszed.

    olvasd el ismét a levelezést. én igen sok, nem a kulturált vitatkozás és a konstruktív hozzáállást sugalló dolgot látok benne. ráadásul teljes egészében csak az itt történtekről szól.

    csak azt nem értem továbbra sem, hogy ezt miért itt, és miért nem a jogos moderálásban beszéljük meg!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák