Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    Sziasztok!

    Örülük, hogy tegnap végre sikerült összehozni egy T8 századot.
    A [PHE] Prohardver Harckocsi Ezred "történelmének" első fejezetét ezzel a szép emlékkel és kiváló játékélménnyel szeretném lezárni.
    2012. márc.12.-én megszüntetem az Ezredet jelenlegi formájában.
    Köszönöm, minden jelenlegi és volt tagunknak, hogy együtt játszhattunk, főleg az első hónapban igazán kiemelkedő és jó hangulatú csatákat vívtunk századokban.

    Szerencsés vagyok, mert sok jó játékost megísmertem, akikkel szakaszban vagy más klánokban remélhetőleg lesz alkalmam késöbb is együtt játszani.
    A következő egy hétben mindenkinek lesz ideje másik klánt keresni, jó helyet taláni, új klántársakat szerezni.

    A megszüntetés oka az, hogy a Klánunk elsődleges célja teljesült, illetve a játékosok fejlődésével okofogyottá vált. Kezdetben akár 2-3 századot is ki tudtunk állítani, de mára ez a tevékenység lecsökkent, nincs rá igazi igény. A jobb játékosok távoztak, az aktívabbak másik klánba mentek, sokan pedig inaktívak lettek.
    Két hét alatt - ami 3 hétvégét tartalmazott - 5 alkalommal próbáltam századot szervezni, és sajnos egyszer sem sikerült, miközban egyes tagjaink más klánok századaiban játszottak.
    A legutolsó szervezés csak azért sikerült, mert barátlistáról lett feltöltve a század.

    Mindenkinek jó játékot kívánok!
    FSB1000

Új hozzászólás Aktív témák