Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Qru #191838 üzenetére

    Na igen jobban látszódsz dolog fontos lenn a gyártóknak
    Akkor sose került volna kocsikba nappali menetfény funkció

    Múlt vasárnap végigmentem a M35-M3-M0-M7(710 lehajtóig), sok helyen eset az eső
    Az egy dolog hogy sok autós még sávot se mer váltani ilyenkor, így a belsőben tötymörög, mert leeset pár csepp eső
    De hogy sokan ilyen nappali lósz@rral közlekednek és már kis esőben se látni őket, már csak majdnem akkor ha felökleli őket az ember, mert ugye a nappali sz@r esetén szinte sose világít a hátsó lámpa

    M3 esélyem se volt haladni mert tömve volt a belső sáv, így 80-90-el vonatoztunk
    M7 már jobb volt igaz sokakat le kellet villogjak de legalább tudtam megengedettel haladni
    (nem is értettem volt köztük 20-30 milliós kocsi is de csak vánszorogtak és meg csak egy pár éves Ford kisbusszal(9személyes) voltam, annyira erőtlen drágám hogy sokszor ötödikbe vissza kell váltani még 110-nél is)

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák