Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz Mercutio_ #77450 üzenetére

    Márciustól megcsinálom a fotós OKJ-t, hogy meglegyen végre a papír.
    A többit még kitalálom.
    Tizenpár év projekt-menedzserség után nincs kedvem tovább azt csinálni. Szerencsére a keresetem nagyrészét félretettem, befektettem (azzal a felkiáltással, hogyha majd családom lesz, tudjunk költözni, maradhassunk akár mindketten is otthon amíg a gyerek kicsi, legyen meg az anyagi háttér a gyerek felneveléséhez - de hát ebből semmi nem lett, így minek gyűjtögessek tovább). Egy pár évig most nem akarok fix, 9-5 munkát vállalni, most inkább a saját projektjeimmel foglalkozok.

    Gorgo: hát... Japánból pár hónapja jöttem haza, Tibetbe most inkább lenne kedvem visszamenni, a MAKASE épp hirdet is egy Everest-túrát, nagyon gondolkozom rajta :DDD

    Bálint: (megkésve boldogat), miért, rajtam látszik, hogy mennyit eszek? :DDD Az ünnepi családi ebédek előtt és után mérve rendszeresen 2+ kiló kaját termelek be. És még így se tudok tartósan 70 kiló fölött maradni, a 192 centimmel...
    Esetemben ez talán inkább alkati kérdés (pl. apai nagyapám és anyai dédnagyapám is rengeteget evett de vékony volt), bár mozgok is eleget (bringával közlekedek), de lehet pszichoszomatikus alapja is :F

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák