Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz j.bravo #68636 üzenetére

    Őszinte leszek, nekem 3/4 évet járt a gyerekem egy Montessori oviba. 1/2 év után teljesen felháborodtam és össze is vesztem a helyi montessori vezetővel, ovi szellemi atyával. Szakmailag nagyon jó volt. De emberileg és gyerekérzékileg brutálisan sz@r.... Bár valójában ennek az utóbbi kettőnek is bele kéne tartozni az ő szakmaiságába...Ez az összeveszés (valójában összes szülő kontra vezető között volt... sajnos, de lentebbi mondatnál nekem elpattant az agyam....), fő botrányforrása, hogy egy év alatt öt óvónő volt, és nem azért, kellet mind az ötöt kirúgni, mert az óvónőkkel volt a baj.... Akkor fűt fát megígért. Aztán eltelt negyed és és borult a bili. Az összes abban az évben oda járó gyermeket kivették rögtön akkor vagy évvégén. Ez tavaly volt. Az ovi jelenleg is üzemel új gyerekekkel. Igaz a vezető agyamat elborító mondata: "Egyel kevesebb gyerek nem számít, mert mindig lesz új aki oda jár és amúgy is ö gyerekek nélkül is tud óvodát üzemeltetni".... Aki elolvasta amit linkeltem, vagy bármennyire is ismeri Monetsorri munkásságát az tudja, hogy ez a mondat pont az ellenkezője annak amit képviselnie kellene....

    Hogy neked ilyen tapasztalatod van ez most számomra nagyon érdekes, kivéve, ha te is a győriről beszélsz....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák