Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Utka

    tag

    Hm, Nocsak! :)
    Örülök a sok véleménynek! :R

    Freddy ->Studi :"Pedig bizony ezen a téren a fórumközönség nagyon nem reprezentálja az átlagembert"
    Perelj be, Studinak igaza van. Most sírdogálok egy kicsit az elvesztett első helyezés miatt.

    Mikrofon 68595 : Ez egy külön misét megérne! Már a hergeljük a népet c. rész... :(( Az első mondat meg nagyon ül. Amit meg előbb reagáltál - 68579 "nem túl érett a lőfegyverekhez" és gorgo 68581 megismételt/ kiemelt az éppen egybeesik azzal amit írtam. ti.:" Több értelme lenne egy normális szabályozásnak, oktatásnak/nevelének, ami nem csak a vastagbuXájú uraknak teszi lehetővé "sport"/vadász fegyver tartását."
    gorgo, ha már szóba került: Igazad van, nincs interakció. Azt azonban kétlem, hogy verekedés közben lehiggad a polgár... Szerintem épp ellenkezőleg. Inkább elborul. De ez csak szerintem. Ha meg (lő)fegyvert fog, akkor nem előrántja a gatyakorcból a távcsövest. Ahhoz kell valami gondolkodás. Ok, nem normális, hanem elmebajos, de nem az indulat visz. ( Tudod, hirtelen felindulásból elkövetett lopás és társai. )
    m3ss #68580

    Figyelj, ez nem foci, hogy az igazán nagyfiúk hazaviszik a stadiont, a többiek meg a labdát sem. Én sem tudom hogy mosolyogjak-e avagy... Nem hinném, hogy el tudnám magyarázni: Minek a feleséged ékszereit otthon tartani? Tartsd bérelhető széfben és csak jeles napokon hozasd elő, amikor viselné. Vagy valami hasonló. (gyúrok az első helyre, a TOHa versenyben)

    Lassú Víz, de Te sem szaladnál haza a csúzliért és mennél vissza a henteshez/parkolóőrhöz, elédbepofátlankodóhoz.
    Tegyünk különbséget a tartás és a viselés között!

    Azért két dolog érdekelne:
    - Miért ignoráltátok azt a mondatomat, amiben a normális oktatásra, nevelésre utaltam.
    - Mit javasolnátok Ti? Teljes tilalmat? No vadász, no sport, vagy ...?

    Mint tudjuk ahány ház, annyi szopás - ugye mikrofon -, de akkor pl Kanadában, vagy a Cseheknél miért működik a dolog?

    Köszönet a jó társaságért! :R

    Utka
    .
    Most el, mert az asszony és a házipálinka vár. :K

    Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

Új hozzászólás Aktív témák