Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Dubmaster #16820 üzenetére

    Tavaj tavaszl voltam beteg legutobb, beficcent egy kis tudogyula. elmentem korzetidokihoz 4-n ultek ott. Korabban fel oraval rendeles kezdete elott mar 10-12. rajtkockaert mehettel....joesetben. Most nem. Megnezett mi van atkuldott SZTK-ba rontgenre. Eskuszom tovabb alltam sorba bekohogni a 300Ft-t, mint amig a vizsgalt tartott. Felertem az emeletre, eppen csak leultem es mar szolitottak be. Nyomattak egy valos ideoju roontgen videot vmi atvilagito nemtom mivel -de eleg ujnak nezett ki-, a doki ott allt tolem 1m-re amikor keszult es nezte a monitort es kezzel mozgatta elottem azt az atvilagito nemtommit (allitolag ocsobb ez hosszutavon, mint a hagyomanyos rontgenek fenykepei, nem nem pillanatkep, hanem egy video, barhol megallithato meg stb). Ki megint, leultem, kb 1 perc mulva szolitottak megint az ablakhoz, hogy itt a papirom, mehetek. 10 percnel nem voltam tovabb a SZTK-ban, onnantol hogy a bejaratan beleptem, meg kileptem a kiprintelt papirokkal. Na innen azokkal visszadzsassoltam a dokinkhoz, senki nem ult ott, ugyhogy beficcentem es 3-4 perc mulva, mar megirt recepekkel go a gyogyszertarba.
    Korabban ez ugy volt, hogy sorbaultel meg alltal ~12.-nek 2.5-3 orat ("csak gyogyszert iratni jottem"-k nem is szamitva, mert azok tenyleg csak beadjak a papirt es mennek), mert minden egyes hajfajassal ott ultek...minek? Nem eccer fel ora volt egy beteg. Most ne felj csak az jar oda, akinek valoban vmi baja van, az nem aki raer ott uldogelni, hatha dob neki a sok ott ulesert vmi beutalot a doki kinjaban, mert nem javul semmitol (kozben meg nincs is semmi baja)...

    De ha ehhez ez kellett, akkor ez kell

    hobizoli

    több drón kell ;P

  • Rive

    veterán

    válasz Dubmaster #16820 üzenetére

    Ugrásszerűen növekedett a várakozási idő! A rengeteg adminisztráció többszörösére nyújtja egy beteg ellátásának idejét.
    Mostanában nem láttam olyan háziorvost, aki ne tartott volna aszisztenst. A sor miatt feleannyit vártam - pedig épp infulenza- és krahácsszezon volt -, a vizitdíj miatt pedig cirka fél percet.

    /// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

Aktív témák