Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apatyas

    Korrektor

    Üdv!
    (A-data N005 16G NTFS, és ASUS E35M1-M a főszereplők.)
    A frissen telepített win7-64 gépen semmilyen pen-driveot nem lehetett leválasztani, a tálcáról indítva azt írta h használatban van, a mappában jobbklikkel pedig nem volt leválasztás opció a pendriveokon. (kettővel próbáltam) (az A-DATA bootolható volt erről telepítettem, és aztán readyboost-ként is használtam amit később letiltottam a siker reményében)
    Itt ajánlották az Unlocker-t. Első indításkor azt írta, nincs leíró. Később már talált futó folyamatokat amiket kilőttem illetve nem vagyok benne biztos hogy tényleg kilőttem, mert ezzel egyből magától becsukódott az unlocker ablaka. De továbbra se lehetett leválasztani.
    Mióta unlockert használtam, nem férek hozzá a fájlokhoz ezen a pen-driveon, mert azt írta kíndóz őméltósága h nincs jogosultságom rá. És láss csodát, ugyanezt írta aztán egy másik win7-es és az XP-s gépen is.
    Mit évő legyek? Egy probléma az eredeti gép windowsa, és most már maga a pen-drive is kell hogy hordozzon valamit. Utóbbi a nagyobb probléma. A formázást egyelőre elkerülném. A file-ok megvannak, látszanak, csak nem engedi olvasni.

    pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

  • apatyas

    Korrektor

    válasz apatyas #1084 üzenetére

    Az eredeti gépen, a kérdéses meghajtó Tulajdonságok/Biztonság/Speciális/Tulajdonos -nál a SYSTEM helyett beállítottam a saját felhasználómat. Most hozzáférek a fileokhoz, de mindegyik ikonján egy kis lakatocska látszik. A többi gépen továbbra is access denied.
    Meguntam a sz@..st. Lemásoltam mindent, mindjárt formázom újra.

    pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

Új hozzászólás Aktív témák