Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz robogo81 #296 üzenetére

    Köszönöm a választ! :R

    Hasonló beállításokkal játszok én is, csak nekem az EE cyclerate maxra van tolva. A többszörös renderről viszont jó, hogy szóltál, azokkal eddig nem babráltam. Csak belőttem 1280x720-ra, de úgy csúnya volt ugye. Amúgy meg 640x448-ban fut a játék, még ha az Emulation Settings-ben más is van beállítva. :D Viszont nekem legalább szerencsére nem remeg.

    3x-szel szépen néz ki a játék (már amennyire tud korához képest), viszont akkor már egy kis csökkenést tapasztaltam a teljesítményben (bár lehet ugyan annyira laggol a rossz pályákon, mint 2x-szel). Ezért jelenleg visszaraktam 2x-re, de így meg kicsit csúnya, viszont a rossz pályákon (Hong Kong, Seattle, Special Stage Route 5) így is laggol sajnos. 30 alá soha nem esik az FPS, annyira is csak ritkán, ha drop van akkor inkább a 45-50 a jellemző, de ez épp elég ahhoz, hogy rosszabbá tegye a játékot. Főleg ha aztán meg hirtelen lesz 60FPS-em és felgyorsul a játék.

    Nekem az interlacing blend bff-en van, de ahogy említettem, nekem szerencsére nem ugrál. :) Bár ha a speedhack preset 4 felé van állítva, akkor hajlamos.

    Neked mondjuk jelentősen erősebb géped van, így érthető, hogy miért fut jobban. :D Nekem sajnos csak 2 mag/4 szál jutott, de legalább a magonkénti órajel nem túl gyenge, a tiedhez közel van. De akkor lehet én is majd babrálok kicsit a program affinitásával, hátha az segít.

    Én egyébként próbáltam TV-n múlt hétvégén és egész jó 3x-en. :D Csak ugye hasonló a teljesítmény, mint a laptop beépített kijelzőjén. Igazából ha meg lehetne szabadulni a legtöbb lagtól, akkor nem zavarna, hogy kicsit csúnya a játék, de úgy tűnik ennél sokkal jobbat már nem lehet kihozni ebből a gépből.

    Köszi szépen még egyszer a választ!

    Szerk.: A PCSX 1.5.0 javít valamit a játék teljesítményén, vagy nem érdemes frissíteni? Nekem az 1.4.0 van meg.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák