Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz germinator66 #42993 üzenetére

    Nem tudom mire célzol, mert ezeket sem lehet a PayPal-al összehasonlítani, egy kicsivel több devizát kezel és van vásárlói védelme és eladói védelme, szóval ezek csak a magyarországi dolgaimban segítenének, nem a PayPal kiváltásában.
    Én elfogadhatónak tartom a piaci árazását a PayPal-nak, nem hasonlítom olyan cégekhez amelyektől nagy mértékben eltérő profillal működik.
    Engem egyébként jobban zavar az eBay 10%-os jutaléka és kötött nagyságú szállítási költség megadási lehetősége, lényegesen magasabb a költségem emiatt, de azt is kénytelen vagyok elfogadni, de nem kezdem ezért fikázni a céget.
    Ha majd nem leszek teljesen megelégedve a dolgaikkal akkor majd nem használom, mert van választási lehetőség. Használni vagy nem használni, az hogy nekem nem felel meg az az egyéni problémám, meg vannak nélkülem is.
    De nem is izélgetem azt aki tudomásul veszi hogy ez így működik, mert ugye nem tudok az üzletpolitikáján változtatni az adott cégnek.
    És az sem értem hogy nincs gond a telefonszolgáltatód áraival, az Internet szolgáltatód díjaival, az áram díjával, a banki költségeid nagyságával stb. amelyekben nem is tudod hogy milyen haszonnal dolgoznak, viszont a piac egy szegmensét egyedül lefedő cég díjaival amit kevésbé gyakran fizetsz inkább van problémád. Más nem csinálaj és kér egy alacsony díjat, úgy hogy a felhasználóinak nagyobb hányada nem fizet semmit sem, de ignybe veszi a szolgáltatásait. Amikor megkapod a visszaküldési költségtérítést mint vevő, azt az eladók finanszírozták meg neked a jutalékaikon keresztül, miért probléma hogy a cég így finanszírozza? Csak úgy adományokból, állami támogatásból egy piaci cég nem él meg, főleg ha USA vagy Luxemburgi magáncég.
    DE részemről elmondtam mindent, évek óta nem változik az álláspontom, ha szerinted rosszuk gondolom, ám legyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák