Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz Víz Elek #18266 üzenetére

    hogy nem érkezett meg ebay-ről
    Mi volt az utolsó várható érkezési dátum?

    Röviden. Jól elkavartátok a dolgokat.
    Ha az eBay -n keresztül intézed, nem kell küldözgetni semmit, a refund megy vissza a Paypal-re, onnan azonnal a bankhoz, pár nap után ahonnan fizetve lett ott jóváíródik.
    Soha nem jelenik meg azonnal a számlán!
    Ha nem így történik eltűnik a pénz, a lüke eladó fizetheti az eladási jutalékot, mert nem tudja igazolni, hogy lerendezte a dolgot.

    Végül nézelődtem a paypal-nál, és láttam, hogy hozzálehet rendelni +mail címet, így arra gondoltam, hogy mi lenne ha Hülyeség, egyrészt nem így működik, meg ha már elküldte és nem létezik ilyen Paypal e-mail, az azonnal visszafordul.
    Utólag nem lehet fel vinni, hogy majd egyszer megtalálja.

    Ha a Paypal utalásoknál elkavartok valamit, ha egyértelmű a helyzet akkor is 7-10 nap mire orvosolni tudják, egyébként 30 napot vállaltak hivatalosan.

    Egy megoldási lehetőség -bár a kavarás miatt nem garantált, de normális esetben működik-, hogy az eladó a Paypal historyban megkeresi a fizetésedet, ott arra az e-mail címre ahonnan jött pénz Refund-ot kezdeményez, ha jól csinálta te kapsz egy értesítőt a Paypal-től hogy kaptál pénzt, majd 3-4 banki munkanap után látni fogod a bankszámládon.
    Legközelebb meg használd az eBay védelmet, úgy ahogy kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák