Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz Flashcash #1353 üzenetére

    Azért van ennek az eljárásnak előnye is. Mondjuk ha lenyúlják az accountod-at, és netán illetéktelen fizet vele, akkor meg lehet szakítani a tranzakciót ameddig nem történik meg az összeg könyvelése (tehát ameddig csak zárolva van az összeg). Amúgy OTP-m van, és most lett Citi is, és ahhoz kaptam MasterCard-ot de azzal még nem fizettem.

    Ezek alapján lehet trükközni. Igényelsz egy hitelkártyát amivel ugyebár ingyenes a vásárlás, és kamatmentes is 30-40+ napig a vásárlásra felhasznált összeg. Beregisztrálod PayPal-ra egy Premier Account-on, majd csinálsz egy másik különállo Personal-t is. A Premier-ről fizetsz forintban a Personal-ra (ez a bizonyos fizetés kártyás vásárlásként lesz elszámolva ha nem tévedek), majd a Personal-ról withdraw-olod egy bármilyen folyószámlára az összeget és onnan felveszek KP. :D Persze nem tudom hogy ez a gyakorlaban működik-e, nem próbáltam.

    Amire bejön az EUR addigra tuti lejár a VISA kártyám. :D Majd marad a MasterCard. Amúgy egy frissen csatlakozott EURO ország biztos tudna erre a kérdésre válszolni.

    [ Szerkesztve ]

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

  • cocka

    veterán

    válasz Flashcash #1353 üzenetére

    Akkor az MKB ilyen egyedi módszert alkalmaz, mert a CIB is beállhat ebbe az "utólag vonunk" sorba.

    Mellesleg az a paypalos hitelkártyás hogyan vegyünk ki pénzt trükközés nem valami frankó, mert a bankkártyás pénzfogadást a personal accounttal kegyetlenül megsarcolják. Arról nem is beszélve, hogy évente max. 5 bankkártyás pénzfogadás lehetséges personalnél.

Új hozzászólás Aktív témák