Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L.T.

    aktív tag

    válasz Belba #1175 üzenetére

    Kedves Belba!

    NEKED biztosan szuperjó a netkártya is, TE pl. soha nem utazol, NEKED nincs szükséged dombornyomott bankkártyára sem, stb..

    Jelenleg egy Mastercard DOMBORNYOMOTT befektetési kártyával rendelkezem. Köszönöm megvagyok vele. ÉN utazok külföldre, és már 6 éve dombornyomott kártyával rendelkezem (ez előző visa classic volt)

    Engedd meg nekem (de ha nem tetszik, akkor is úgy lesz!), hogy beírjam a saját véleményemet egy nyílt topicba, ahová bárki beírhatja a saját véleményét.

    Igen ezt megteheted bármikor. Hiszen Harry Callahan felügyelő is megmondta már, hogy a vélemény olyan mint a segglyuk, mindenkinek van belőle egy. :DDD

    Te magadat alázod porig a beírásaiddal, ezt sem kell kommentálni.

    ezt így nem érzem, no comment...

    Ja, és felhívnám a figyelmedet egy apróságra : a PayPal tudnivalói is úgy kezdődnek, hogy kell hozzá 1 db dombornyomott bankkártya... ;]

    Akkor mégegyszer lassan írom, hogy megérsd: NEM KELL DOMBORNYOMOTT BANKKÁRTYA. Jó olyan kártya is aminek a hátoldalán az aláírás mező alatt van egy háromjegyü számkód. Ez már a legegyszerübb Visa electron kártyákon is van. Én nem vagyok (már) otp-s, de úgy tudom h a junior kártyán is van ilyen számkód. Erre most csak attyspocak és cocka válaszolta azt hogy így van! Tehát nem magam találtam ezt ki.

    ,,nyomoronc-netkártyaformát"
    na ezzel sikerült belerugni pár ezer emberbe aki ezt használja

    Ja és kiváncsi lennék mit válaszolsz cocka-nak amiben minden mondatodat cáfolta

    [ Szerkesztve ]

  • attyspocak

    aktív tag

    válasz Belba #1175 üzenetére

    Első : szipla kérdés:
    Ha nem kellett soha Paypalon fizetned, mi a fenét keresel ebben a topicban, ha nem reklám közzétételi céllal jöttél ide?
    Mert ugye azt hevesen tiltakozva tagadtad. ;)

    Második : egyszerú közlés:
    Nos nem akarlak kioktatni, de mielőtt te ezt teszed másokkal járj utánna a dolgoknak! Pár napja regisztráltam a Paypalon és ott a sima mastercard-om segítségével fizetek. Nem dombornyomott a kártya! Tehát - bár már mondtam - nem kelloda az a "nyomoronc" "Nézzétek nekem milyen van, ki ha én nem" dombornyomott bankkártya.

    Tehát lejárt az az időszak, amikor a dombornyomott bankkártyák uralják az elektronikus fizetés bizonyos szegmenseit.

    Abban is biztos lehetsz, hogy sok nem dombornyomott Magyarországon magyar bankok által kiadott kártya - többek közt az enyém is - alkalmas külföldön való fizetésre.

    Megjegyzem, hogy ha ismered a bankkártyák evolucióját, akkor azt is tudhatod hogy miért volt szükség régen a dombornyomásra. Ezen felület a mechanikus lehúzáskor egy számlára, vagy aha úgy tetszik csekkre práselte a bankkártya számát. Ez biza mára elavult módszer. Az más kérdés, hogy bizonyos - sok kártyánál keményebb kondíciókat megkívánó - kártyákon a mai napig meghagyták, de mechanikus lehúzást már nem nagyon látni, csak régi filmekben. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák