Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    Sziasztok,

    Külföldről szeretnének nekem pénzt küldeni, ezért sikeresen létrehoztam magamnak egy PayPal accountot, megoldottam azt is, hogy az OTP-s bakkkártyám verified legyen. Eddig szép és jó a dolog, de ahogy olvasgattam kicsit megijedtem, mert több helyen olvastam, hogy minden adatnak egyezni kell a kártya bejegyzett tulajdonosa és a PayPal regisztrációkor megadott adatok között. Na már most én regeléskor megadtam a nevem, de nem a teljeset. Van egy középső nevem, amit nem használok, de a papírjaimon rajta van. Ezt nem adtam meg a PayPal-nál, a kártya igénylésekor viszont kötelező volt. Félek, hogyha kifizetést kérek a számlámra, akkor el fogják emiatt utasítani és megváltoztatási lehetőséget pedig nem találok. :( Olvastam olyat is, hogy nem mindegy hogy adom meg a first/last name-et sem, így most totális káosz van bennem, hogy elrontottam-e valamit.

    A másik: Azt sem tudom, hogy a bankom adatait jól adtam-e meg. Csak annyit írtam, hogy "OTP bank" és a 16 jegyű számlaszámomat kötőjel nélkül.

    Most ez látszik a fiókomban az idevágó résznél:

    OTP Bank
    Checking Account
    x-0000 Hungary

    Valaki tudna segíteni, hogy megkíméljem magam a súlyos levonásoktól?

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák