Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Yvorl_

    tag

    válasz Badb0y #316 üzenetére

    Átolvastam

    LEírja, hogy mi is ez a buyer protection. LEírja a valutánkénti garancia mértékét. (sose fogom megérteni, hogy 500GBP 1000USD és 500 EUR hol értékegyenlő de ez van)
    Leírja, hogy mire van szüksége az eladónak, hogy ajánhassa ezt a paypal garanciat 50 es pontszamra és minimum 98%os feedbacre es egyeb reszletek

    LEirja, hogy miknek kell megfeleljen a vasarlo, hogy igénybe vehesse ezt a szolgaltatast. Es leirja, hogy milyen esetekbe veheted igenybe ezt aszolgaltatast. Például nem érkezett meg a cucc, nem az van a csomagban amit megrendeltel az állapota teljesen más stb stb.

    Leírja, hogy a fizetéstől számitott 45 napon belül kell észrevételt tegyél és észrevétel tevéstől számitott 20 napon belül kell panaszt tenned. (német paypalosoknál ez eltérő)
    Leírja, hogy egy évben maximum 3 szor adnak vissza pénzt.

    Én egyszer már nyújtottam be ilyet és azt kel mondanom bár lassan őröltek a paypal malmai, de biztosan. A panasz tételt követő pár órán belül zárolták az eladó számláját, aki ennek hatására sürgősen előkerült (hogy-hogy nem) és onnantól már neki volt sürgős az eset tisztázása mert nem juthatott a pénzéhez addig.

    You can't teach new tricks to an old GOD!

Új hozzászólás Aktív témák