Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz edmonton #25009 üzenetére

    Az Összefoglalóba is beírtam pl. ezt:
    Kérdés: Kaptam értesítést, hogy felfüggesztették a Paypal fiókomat és aktiváljam újra a megadott linkre kattintva. Mit tegyek?
    Ott felsorolva az érvényes PP e-mail címek.

    A Paypal sosem kér bankkártya adatot e-mailben, mert minek? Nem egészen értem az egészet, mindegy.
    Mit kellett megadnia a CVC kódot is megadta?

    Mi történik ha ilyenkor(megrendeles,penzlevonas, csomagvárás kozben) a paypalrol leveszem a kártyám a profilombol.
    Mivel kártyaadatot "vadásztak" a Paypal fiókból való kivétel csak a te PP-n keresztüli vásárlásodat gátolná és mivel nincs már a te fiókodhoz rendelve, felszabadul más számára és egy PP fiókhoz hozzárendelhető.
    Ez nem igazán lenne célszerű lépés, pont ezt előzi meg az a védelmi rendszer rész hogy egy kártya másik fiókhoz nem rendelhető hozzá egy időben.

    De az ellopott kártyaadatokkal nagyon sok helyen lehet vásárolni, ha ez csak online net kártya, ha normál kártya és a pin kódot is kitalálják, akkor nem csak vásárlásra használható, ha csak cvc kódja lett megadva, akkor ez is csak vásárlásra.

    bankkártyát egyenlore limitaltattam minimális összegre, ez egyenlőre elégnek tűnik, ha lenne próbálkozás akkor majd lépsz tovább.
    A kártya eltávolítása az elküldést nem befolyásolja, a későbbi probléma miatti visszatérítést -refund- annál inkább.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák