Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz V/ #18594 üzenetére

    Természetes már eszkalálva lett.. úgy kaptam visszaposta címet... Paypal case-n belül... a TN legfrissebb infója meg a fenti... ismerős, hogy ott Kínán belül még sok idő, míg mozog a csomag, aztán még megint sok idő, míg átveszik... de ezaz... feladva... 6nap alatt odaért az országba... és 1hónap alatt országon belül nem tudott eljutni a megfelelő helyre... Mindegy a paypal felé írtam... shop felé írtam.... legalább ők válaszoltak - ne aggódjak, bla-bla-bla!
    Csak a röhej, hogy lassan 1,5hónapja adtam fel és még mindig nem kapták meg... (az meg már egy másik dolog, hogy amúgy, hogy Jún. elejei rendelés... 1hó míg megjött... rosszat küldtek... levelezéssel elment újabb 1hó... majd visszaposta... aztán még én vagyok mínuszban!

    Mindegyis... megyek majd postára... mert mivel 30nap alatt nem kapták meg (nemzetközi esetén ennyi a határidő), így benyújthatok kerestetést....

    betegesen hosszú posta ÁSZF kiemelések! :)
    http://prohardver.hu/tema/kulfoldi_rendelesek_nyomkovetes_stb/hsz_55000-55000.html

    "9.2.2 b) A feladó által értéknyilvánítási összeg meghatározása nélkül, de ajánlott
    többletszolgáltatással feladott küldemény megsemmisül, teljesen vagy részlegesen
    elvész, illetve megsérül, a Posta kártérítési átalányt fizet. A küldemény
    ba) megsemmisülése vagy teljes elveszése esetén a fizetendő kártérítési átalány
    összege 30 DTS (SDR);
    bb) részleges elveszése vagy megsérülése esetén a fizetendő kártérítés összege úgy
    aránylik a kártérítési átalány ba) pontban meghatározott teljes összegéhez, ahogyan a
    keletkezett kár aránylik a küldemény teljes értékéhez. ----------------------------- Hmm szóval a külföldi ajánlott általánykártérítés 30DTS * 360Ft = 10.800 Ft"

    Hmmm még ezzel, ha "elveszettnek nyilvánítják" is legalább "csak" -5E-re leszek mínuszba, az is valami... ahogy lesz időm intézek valamit postán és megírom a fejleményeket (ha másért nem - másnak okulásul)

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák