Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz Belba #1499 üzenetére

    Akkor én is LASSAN mondom, mert még mindig nem érted : A 400 Ft-ot akkor zárolták a bankszámláinkon, amikor a bankkártyákat hozzáadtam a PayPal számlához! ÉRTED?!

    Tudod mit? Nem érdekel. Itt gyakorlatilag érdemi segítséget nem lehet adni, mert mindenki mást és mást tapasztalt. Úgyhogy én így láttam, így tapasztaltam, ezt gondolom igaznak, te meg amazt. Aki tanácstalan vagy képtelen megérteni, hogy miről szólnak az angol nyelvű utasítások az ne kezdjen paypal regisztrációba vagy kérjen meg mást a paypalon keresztüli vásárlásra, ha van rá lehetősége.

    A 400 Ft-ot éppenhogy akkor zárolják, amikor a bankkártyát beregisztrálom!!!

    Jó van, legyen neked karácsony. Amikor én regisztráltam külön volt 1 dolláros zárolás és 400 Ft-os levonás, amit persze előtte zároltak is. :) Volt ez kb. 2 éve, én arról nem tehetek, hogy évenként újragondolhatnékjuk van. :U

    Látod a ZÁROLÁSI SORSZÁM feliratot, vagy keretezzem be neked pirossal?

    Igen, bár elég kicsi. Majd 20-a után linkeld a számlakivonatodat, hogy levonták-e. De anélkül is elhiszem, hogy nem. :D

    EZÉRT lenne jó pontosan elmagyarázni a kezdőknek,

    Jó, akkor innentől kezdve én érdemi tanácsot nem fogok adni a kezdőknek. A fenti okok miatt. Nézd, én is voltam kezdő, nekem az ég világon senki nem magyarázta, hogy mit hogy kell. Egyszerűen követtem a leírtakat. Szerintem elég egyértelmű. :B

    Attól, hogy te sokszor láttad már a díjtételeket és kívülről fújod, még nem biztos, hogy a kezdők is tudnak róla.

    Mindenki előtt ott a lehetőség, hogy tájékozódjon és mint tudjuk az információ érték. ;)

    De néhány hozzászólással lejjebb pl. #1451 teljesen rossz segítséget adtál Esmein-nek.

    Jó akkor beszéljenek inkább helyettem a linkek: [link]
    [link]
    [link]

    #1470 "segítséged" is... Hm... Ezt azért nem nevezném annak!

    Erről csak annyit, hogy
    1. az esetleges sikertelen regisztrációval az érintett nem veszített semmit, legfeljebb azt, hogy másik kártyát kellett volna igényelnie
    2. Nem voltam benne biztos, hogy a Budapest Bank Visa Electronjait elfogadják-e a neten. A bankkartya.hu szerint igen, de nem akartam hülyeséget írni. A pudding próbája az evés. :P

    Következő csesztető beírásodra nem fogok válaszolni

    Ha te ennyit csesztetésnek veszel, akkor veled elég nehéz lehet dűlőre jutni bármiben is. :P

Új hozzászólás Aktív témák