Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz attyspocak #1141 üzenetére

    Semmi érdekem nem fűződik a bank reklámozásához... :D

    Igen, én is értem, hogy mi a PayPal lényege, de eddig még SOHA nem került veszélybe a bankkártyám sem az adatai, érdekes módon SOHA senki nem akart vele visszaélni.

    TUDOM, hogy a topic a PayPalról szól, de nem-mellesleg kell hozzá bankkártya is.
    Látom a hozzászólásokból, hogy többen netkártyát akarnak hozzá kiváltani, és mivel nekem 10 évig volt ilyen szerencsétlen-netkártyám (OTP webkártya), emiatt szerettem volna jó tippet adni néhányaknak, hogy ha-már-szükséges, akkor inkább dombornyomott kártyához jussanak, ami univerzális, másra is használható, nem csak neten vásárlásra!

    Én pl. nem akarom a havi jövedelmemet a számlámra utaltatni KÖTELEZŐEN, férjem is így van vele, mi már csak ilyen renitens népség vagyunk : ne szabják meg nekünk, mit csinálunk a pénzünkkel! ;]

    Sokan vannak, akiknek nincs rendszeres havi jövedelmük és nincs 50ezer Ft letétük a dombornyomott bankkártya kiváltásához. Azt szerettem volna, hogy ŐK ne legyenek kiszolgáltatva a kényszerszülött-netkártyának és sok bank erőszakosságának!

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák