Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k.david111

    újonc

    Sziasztok!
    Lexmark Z600-as nyomtató fekete patronját töltöm újra.Ez egy "utángyártott" patron. Szépen nyomtatott nem volt vele gond. Utántöltöttem úgy, hogy fent fúrtam pici lyukat, majd kis fecskendővel adtam neki tintát. Ez a módszer működött is, kb. a 2. utántöltésig. Utána utántöltés után a lap feléig tökéletesen nyomtatott, utána csíkozott, majd semmit sem nyomtatott. Megnéztem, a tintapárna tele volt. Rájöttem, hogy párnáról nem jut át a tinta a fejre. Van egy kis henger, aminek a tetején egy szűrő van, ez nem érintkezett a párnával. Megnéztem a párnát, be volt nyomódva ott, ahol ez a henger van. Megfordítottam, ezután ismét ment tovább a nyomtatás, ahogy kell. 2 utántöltés után ismét fél oldalt tudott kinyomtatni. Megint megigazítottam a párnát, de nem segített. Szerintem megint nincs jó helyen. Ti hogyan raknátok helyre? Ha felülről nyomom, akkor csak tömörödik a párna, lejjebb nem megy. Ha oldalról beszúrok pl. csavarhúzóval, az sem ad jó eredményt. Próbáltam, hogy izomból beletömtem a párnát, ekkor sem nyomtatott, gondolom a tinta nem tudott eljutni a hengerig. Van valami tippetek? Vágjak le a párna aljából kicsit, hogy a hengernél levő rész lejjebb legyen? Köszi a választ!

Új hozzászólás Aktív témák