Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sirdond

    őstag

    válasz savior #24513 üzenetére

    Molten Strike-nál ne foglalkozz a tooltip dps-sel,mert ott aztán végképp nem jelent semmit. Elég komplexen van megoldva, mert külön van melee hit és a magma ball-ok.
    Ha maradni akarsz MS-nél, akkor ajánlom a HOWA JUGG-ot, én is azzal megyek most, itt az én mostani karakterem. Tonna defense, nagyon jó dps,ultra gyors, nagy hátránya, hogy endgame-re nagyon drága tud lenni szó szerint határ a csillagos ég (a hasznos watcher's eye most pl 30exnél kezdődik, a best in slot shield Atziri's reflection 20ex, stb...). Cserébe viszont jól skálázódik. Én pl még T16os mapokat és a 20. watchstone-t is 5linken és helmet enchant nélkül csináltam. Simán tudom tankolni a fullra feltankolt metamorphokat is. (Használható több skillel is MS, Wild Strike, Blade Flurry)

    Ha ez nem szimpatikus, akkor dual nebuloch JUGG is egy lehetőség még, hasonlóan nagyon jó defense, de közepes dmg és egy idő után már nagyon nehéz tovább növelni a dps-t. Kis átalakítással használható több skillel is (Infernal Blow, MS, Tectonic Slam, Cyclone).

    Ha nem akarsz respeccelni és maradnál a zerkernél, akkor vagy nézd meg, hogy poe.ninja-n mik az aktuális buildek. Vagy tudom még ajánlani DonTheCrown guide-ját: [link]
    Ő most is ezzel megy és simán vállal Sirus carry-t is.

Új hozzászólás Aktív témák