Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hzsolee

    őstag

    válasz radi8tor #52 üzenetére

    Állítólag 226 a max... nem tudom ennek mennyi köze a valósághoz. Nekem biztosan elég lesz, mert mikor kipróbáltam az új felállásban, egy 8-as állványcsavart a második behajtáskor már el is tépett. Pedig csak fenyőbe hajtottam bele. Meg azt is látni, hogy a parkszájdos torx bit gyöszös neki. Egy 6-os faszerkezet csavart hajtottam vele, de látszik, hogy picit már meg is csavarta a kulcsot. Jó persze csak sima "krovakészlet". Szóval az ilyen felhasználáshoz kell vennem kimondott ütvecsavarozós bitfejet...
    Én nem akartam annyira venni, de aztán reggel úgy ébredtem, hogy kell egy ilyen.... szóval még reggeliben benéztem a boltba. Érdekes mert korábban nagyobb tülekedés volt a cuccokért.
    Ja és marha mákom volt, mert a sokadik napon sikerült kifognom egy jóáras 8Ah bt akkut is a nemrégi akcióban. Uccsó darab volt... Kb a város/ környék boltjaiban...😏

    [ Szerkesztve ]

    A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

Új hozzászólás Aktív témák