Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azzio

    aktív tag

    ezzel a whatswrong-os flash-sel van egy k*jó élményem (az áldozatnak már nem annyira jó :) )
    naszóval, egyszer meghívtam magamhoz unokatesómat az új lakásunkba, mert ő még nem látta. csak a hugom volt itthon rajtunk kívül, de ő is korán lefeküdt, szóval kihalt volt a lakás. ez nem azért lényeges, mert félelmetes lett volna, egyáltalán nem, meg szép nyári este volt, csak olyan nyugis volt minden, tehát tudtam, hogy ütős lesz a bemutató :)
    na lényeg, hogy kiültünk az erkélyre pippantani egyet, és utána beszélgettünk, hogy milyen jók tudnak lenni ''ilyenkoe'' a tripart jellegű képek, de olykor egy sima fénykép is. erre nekem jött az ötlet:
    -gyere, mutatok neked egy király fényképet.
    mondta, hogy jó, de előtte elmegy brunyálni. na én addig (így tehát nem láthatta) csutkára tekertem a hangerőt (2x200 W-os marantz erősítő, a hangja kellemesen betölti a lakást... :) ), és vártam, hogy bejöjjön a srác. bejött, leültettem a gép elé, flash betölt, mondtam neki, hogy nézegesse nyugodtan, de figyeljen nagyon a részletekre... aztán 20 másodperc múlva összeszedtem a földről, röhögtem, mint állat, ő meg köpni-nyelni nem tudott :)

    volt rossz is:
    barátnőmmel hévizen nyaraltunk egy apartmanházban, és mivel utószezon volt, rajtunk kívül nem volt ott senki. késő délutánig a tófürdőben voltunk, este hazamentünk, és kitettük a törülközőket száradni a teraszra a kerti székekre. utána vacsiztunk, és kimentem meglocsolni a növényeket (közben besötétedett). locsolás után megtöröltem a kezem az egyik száradó törülközőben. bementem cigiért, majd kiültem füstölni a teraszra a kertiasztalhoz (ez nem ''olyan'' cigi volt, hanem sima kékmulti :) ). aztán indultam befelé, és eszembe jutott, hogy a törülközők biztos megszáradtak már, beviszem őket. nyúltam is oda, ahol száradtak, de már nem voltak ott. megkérdeztem barátnőmet, hogy tud-e róluk valamit, de azt felelte, hogy nem, és különben is zuhanyozott, tehát ő nem lehetett. érdekes volt. másnap este ugyanott ültem és cigiztem, amikor valami csatanást hallottam az udvaron, és valami végigcsörtetett a kapuig... macskára gondoltam, hátha fölborított valamit, de egyrészt semmit nem láttam, ami nem úgy volt, ahogy kellett volna, másrészt a macskák csöndesen közlekednek :)
    nem vagyok félős, de többet nem cigiztem kint egyedül...
    biztos mindkét furcsaságra van kézzelfogható magyarázat, de a törülközők utána sem kerültek elő (a házigazda se tudott róluk semmit, és aznap este balatonszentgyörgyön éjszakázott, ha jól tudom...), és se azelőtt, se azután nem hallottam semmit úgy trappolni, mint akkor, legfeljebb lovat, de az nem tűnik elő és el egy pillanat alatt :)
    na ennyi :)

Új hozzászólás Aktív témák