Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sabyna23

    csendes tag

    Sziasztok!

    A múlt héten vásároltam egy SteelCore 10+ wifi tabletet (16 GB belső memória) ajándékba. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy nem próbáltam ki a készüléket még aznap, pedig probléma volt/van a töltő csatlakozójával.

    Ma bevittem a márkaszervízbe (Bp., Hadak útja 7-9.), gondolván, hogy biztos csak a hálózati töltő adapterével van gond és gyorsan ki is cserélik azt, ezzel meg is oldva a gondokat, helyette viszont azt mondták, hogy az rendben van, vagyis a gépnek magának a foglalatával van baj.

    Igazából ez a rövid bevezető arra szolgál(t), hogy felvezessem a konkrét kérdésemet: van valakinek esetlegesen tapasztalata a márkaszervízzel kapcsolatban?
    Barátaim, ismerőseim más szervízekből "hozott" tapasztalataiból itélve rettegek, hogyan kapom vissza a gépet. Vagy ez a szervíz egyike a kevés kivételnek, ahol nem cserélik ki az új alkatrészeket régi ****-okra?

    Előre is nagyon köszönöm a válaszotokat!
    Üdv mindenkinek!

  • Sabyna23

    csendes tag

    válasz svgyula #1065 üzenetére

    Nagyon köszönöm a válaszod!
    Időközben olvasgattam a korábbi hozzászólásokat, és most már eléggé úgy érzem, hogy elhamarkodott választás volt ez a gép. Bár igaz, az anyagi ráfordításom sajnos véges... egészen konkrétan ezért is választottam ezt a készüléket. Tudását tekintve látszólag elég jól megfelelt az árának.

    Viszont még egy olyan kérdésem lenne - úgy általában mindenkitől persze -, hogy a fentebb, többek által is említett "hiba" - miszerint az 1,6 GHz nem is annyi - minden tabletben egyaránt jelentkezik? Mert volt azért, aki azt írta, hogy Neki tökéletesen működik ez a típus... :\

    Illetve látom, hogy beszélgettek, hogy Overmax helyett melyik másik márkát lenne érdemesebb venni. Nos, én ajándékba vettem a jelenlegit, és ha úgy alakulna, hogy mégis váltanék, melyiket ajánlanátok?
    Játszani nem igazán játszik rajta az ajándékozott (vagy ha mégis, akkor nem olyan nagy gépigényű játékkal), viszont a legfontosabb kitétel, hogy 10.1-es legyen. Illetve akármennyire gáz vagy nem gáz, de az összeghatár 60e Ft lenne.

Új hozzászólás Aktív témák