Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabika0001

    senior tag

    válasz #20844032 #887 üzenetére

    Ma reggel az b*szott fel hogy nézem a youtubot a tabon 10 mp-enként akad egyet és kattan egyet a hang.
    Eddig ilyen nem volt!!
    Szóval hirtelen felindulásból mára betelt a pohár.

  • geloczigeri

    tag

    válasz #20844032 #887 üzenetére

    Nekem a kijelző a legfontosabb benne, és nem játékra veszem. Nyilván nem fogom elvárni egy Tegra teljesítményét egy olcsó kínai tablettől :) A kijelző képe legyen gyönyörű, és lehetőleg működjön benne minden alkatrész (Bluetooth, WiFi, kamerák).

    Megnéztem több hasonló tabletet is, olyat kerestem amiben nagy felbontású IPS panel van (esetleg MVA), és ennél maradtam. Nagy akku kapacitás, friss chipset, ígéretes specifikáció, IPS panel.

    Amúgy ezek az alternatívák 1920x1200-as tabletre, amiket megnéztem:
    Acer Iconia Tab A700 (kár, hogy nem IPS, napfényben a teszt szerint meghal, de nagy akksi van benne)
    Ainol Novo 10 Captain (még nem jelent meg)
    Cube U30GT2 Quad Core RK3188 (már előrendelhető, ennél maradtam)
    Huawei MediaPad 10 (a chipset a gyenge pontja, nem népszerű, gyenge GPU, inkompatibilitási problémák lehetnek)
    Ramos W30HD (ez is egy új cucc, de az akku kapacitása túl kicsi, viszont ez volt a legesélyesebb a Cube után)

    Retina felbontású tabletek:
    CHUWI V99
    Cube U9GT (valamikor lesz egy új verzió ebből is az RK3188-al)
    Yuandao N90FHD

    A retinás Cube U9GT-nél firmware problémákat írtak, meg hogy szaggat az androidos felület. Nyilván az óriási pixelszám megfekteti a hardware-t, ebbe nem is kötök bele :) De a firmware problémák miatt, és mert felesleges lenne nekem ez a felbontás, meg a 10.1 colos 16:10 nekem jobban bejön, ezért maradtam a Cube U30GT2 típusnál.

    [ Szerkesztve ]

    GG

Új hozzászólás Aktív témák