Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrDante666

    tag

    válasz DrDante666 #309 üzenetére

    No másnap reggelre már válaszoltak is a garanciával kapcsolatos kérdést tartalmazó emailemre innen a szervízből, miszerint érvényes a Garanciafutár szolgáltatásuk a tabletre. Ennek örömére rögtön meg is rendeltem (konkrétan a 16 GB-os változatot, ha már lúd, legyen kövér, és ha jól emlékszem pár száz forinttal olcsóbb is volt a 8 GB-osnál), amit rákövetkező nap már hozott is a futár (előreutalva a postaköltségből elengedtek 5%-ot, küldtek emailt amikor megkapták a pénzt, a feladásról még SMS-t is és nyomkövetés is volt rajta). Szerintem volt vagy 100 m a fólia amivel betekerték (olyan volt mint egy párna), szóval összeségében tudom ajánlani a helyet, ha esetleg más is a vásárlást fontolgatja.
    Mivel ez az első Androidos kütyüm, magáról a tabletről még nem sokat tudok írni, eddig nagyon tetszik, nem bántam meg a vásárlást, méretben is pont ideális számomra. Már egy ideje nyomkodom, de még mindig nem merült le, hogy rátehessem végre az első, teljes töltésre. Remélem a Google Play hibát hamarosan javítják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák