Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • this is life

    Ármester

    válasz csabika0001 #768 üzenetére

    A galaxy tabon nem szaggatnak szerintem,csak jo windowsos szokas szerint amire nincs szuksegem kiiktatom nem szeretem ha a programok listaja olyan dolgokkal van tele amit nem hasznalok,es azt se ha az is elindul alapbol amit nem is akarok hasznalni csak neha. De a gyomlalas elott se volt vele gond,csak egy picit tovabb tartott a boot ido,na meg annyit tettem még,hogy mivel asztalnak eleg rajta egy is nekem,raraktam a novat,az asztalok szamat lecsokkentettem egyre,ellenbe a kijelzo racsot megnoveltem margo nincs,a dock reszet is ott 10 program csucsul. Hardveres 2d gyorsitas bekapcsolva es novanal a memoriaban tartas is...de van ismim aki alapbeallitason hasznalja,es az oven sincs semmi gond,szerintem kelloen gordulekeny a rendszer,uzemido meg mesebe illo...mire gondolsz szaggatas teren? Mert jatekokat nem hasznalok,a dolphin korrektul megy,skype szinten,facebookot bongeszobol hasznalom az m.facebook.com rol megyek be. Tudom draga tablet,de boven megerte az arrat,nem bantam meg hogy ezt vettem,lehet hogy van ennel gyorsabb is ,talan az asus memo 10 smart ,de az nem volt a kezemben igy nehez viszonyitani. Az uzletben mm ez nem volt lasabb mint az n7...

    [ Szerkesztve ]

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Új hozzászólás Aktív témák