Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz Jhonny Cage #678 üzenetére

    Szia!
    Igazad van az én előző kínai cuccomnak nem lehetett kiolvasni az "éppen használatos" processzor frekit" Azt írta ki hogy a hozzáférés nem engedett. És a húzást vagy csak a "gyári" értéken való használat beállítást, sem támogatta PEDIG ROOTOLTAM! Viszont a mai napig működik természetesen csak azt tudja amit a kezelésben leírtak kisebb nagyobb információs hézagokkal.
    De szerintem kell még legalább egy év ahhoz, hogy ez a technológia igazán használható legyen lásd a telefonokat. Persze az azért érdekes hogy a telóm 3napig bírja úgy hogy még beszélek is vele! De ha netezek rajta WI-FI keresztül akkor is biztosan bírja egy napig úgy hogy két hálózatot használ folyamatosan és egy rahedli program fut rajta! Az igaz! hogy csak 4,3"os a kijelző, de az akkumulátor is csak 2500mA-es. Ja és adtak hozzá 2db-ot ha lemerül olyan helyen ahol nem lehet tölteni akkor a csere ezt is megoldhatja! :D

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák