Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Simba86

    senior tag

    nem tudom kinek van rajtam kívül ov-tb-09c-s gépe, de írtam a lengyel overmaxosoknak fb-n és már mondták, h febr végén várható frissítés!
    mondjuk, ha olyan lesz, mint a steelcore sorozatra készült frissítés, akkor nem fogok kérni belőle...
    ha tehetném, downgrade-elném 4.0-ra... amúgy az enyémben egy 1,2 ghz-es (vajában 1 gigán működő) proci van, viszont nem mondhatom, h nem vagyok elégedett, mert a rendszer elég smooth, a játékok meg elég szépen mennek... (kipróbáltam az nfs most wanted-ot, még az is jó volt...)

    a lényeg, h az overmax elég durván elferdíti a valóságot, viszont ettől eltekintve nem rossz gépeket ad el átcimkézve saját névre :P
    (persze az általatok elmondottak alapján a steelcore szoftvere eléggé bugos lett...)

    (ha a kernel cserélhető lenne, akkor biztos vagyok benne, h jobb lenne a helyzet, mert akkor a custom romok is nagyobb eséllyel mennének...)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

Új hozzászólás Aktív témák