Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrDante666

    tag

    Arról tud esetleg valaki valamit, hogy mi történne az akkuval, ha hálózatról használnám a tabletet (vagy a belső akkut kímélendő egy power bankot (USB-s külső akku) (is) használnék, mivel az egyszerűen és olcsón cserélhető)? Olyankor teljesen megkerülné az akkut és csökkenthető lenne az elhasználódása, mint a notiknál, vagy akkor is azon keresztül működik, esetleg ha kicsit visszamerülne úgyis újra rátöltene mint a telefonoknál mondják, tehát ugyanúgy elhasználódna az akku a semmire? Vagy ne foglalkozzak ilyenekkel, hiszen még csak most vettem, erre lett tervezve és normálisan használva bírni fogja mint a telefonokban? Arra gondoltam ugyanis, hogy ha megoldható, hogy ne az akkut használjam, tehát nem megy az élettartama rovására, itthon is bevetném filmnézésre, olvasgatásra ill. útközben is simán elférne egy power bank, így ritkábban kellene töltögetnem, de ha az mindig rátöltene az akkura vagy csak a belső akkuját tölthetném fel vele, úgy már nem jó, mert nem az üzemidő hosszabítása a célom.
    A különböző töltési praktikákon is agyaltam már, van aki azt mondja a ciklusok miatt csak lemerülés után töltsem, van aki szerint ne stresszeljem az akkut a teljes töltéssel, mert nem jó nagyon lemeríteni és nyugodtan rátölthetek. Egyesek szerint maradjon töltőn éjszaka, hogy teljesen fel tudjon tölteni, másik szerint úgysem sokat tölt már akkor, felesleges fogyasztás és amúgy sem jó az akkunak, ha fullra fel van töltve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák