Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hamikike

    tag

    válasz csabika0001 #283 üzenetére

    csabika0001
    Ezt már megpróbáltam korábban is és most is, sajna gyári visszaállítás után is kezdte ugyanezt a tilitolit. És ez már a második steelcore.
    Nem mondok rá semmit (nem fikázom), de van egy olyan érzésem, hogy ez inkább oprendszer hiba, mint hardver.
    Most már eljutott odáig, hogy gyári visszaállítás után egyenlőre nem hajlandó elindulni. 3 nap alatt vissza lesz belőle, de már nem cserélek semmire, nem kell, várok valami másra.
    Milyen lehet a Prestigio MultiPad 10.1 Ultimate 16GB (PMP7100D_DUO). Hardveresen van eltérés, de paramétereiben ua., kicsit drágább, de hogy milyen az oprendszere (jó-rossz) az kérdés. Ha jól néztem JB 4.0.4 van rajta és frissíthető 4.1.1 -re. De az milyen lehet??
    Tomasman 1985
    Már nem tudom kipróbálni, de az elsőn vagy 10-15 játékot telepítettem a playről, simán ment, és sok mást is látott, igaz komoly hardver igényűt nem próbáltam, mert nem érdekel.
    Vagy kétszer találkoztam olyan üzenettel, ami inkompatibilitást jelzett, de az érthető volt, mert pl. concorde tab magazint próbáltam telepíteni.
    Egyébként én már egy másik gépen belakott alkalmazás együttest telepítettem, 90 %-ban play nélkül, sima másolással. Meg kell próbálni így beszerezni az appokat, akkor talán nem ódzkodik tőle.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák