Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leone510es2

    csendes tag

    válasz csabika0001 #202 üzenetére

    Valóban idegesítő hogy néhány alkalmazás nem hajlandó feltelepülni. Viszont lehet mégis érdemes elgondolkodni rajta, mivel sok jót is tartogat a rendszer. A böngészős dolog igazából nem probléma, a sebességgel nincs gond, szerintem ez a legjobb. Csak van benne ugye ez a Quick Controls lehetőség, amivel ha az ujjadat valamelyik irányból behúzod a képernyő szélén, megjelenik egy kék színű félkör sáv, amiben gyors gombok vannak (új fül nyitás, kedvencek, fül bezárás, stb...). Nagyon hasznos dolgok számomra. Az előző verzióban két félkör jelent meg, a mostaniban csak 1, és az is kis animációval, ezzel kicsit idegesítőbb és lassabb is, de lehet vele élni. Számomra még így is jobb bármelyik böngészőnél, akár Chrome, akár Dolphin. Ja és a Chrome is egész jó már, nem fagy ki elforgatásnál sem, a legnagyobb pluszt talán az adja, hogy az asztali Chrome-ban használt kedvencek elérhetőek benne is. Na de akkor is a stock browser a legjobb, leggyorsabb és kész! :) Majd lehet csinálok egy Stock Browser vs Chrome videót is, amiben látszani fog, mennyivel lassabb használat közben a Chrome.

    Szerintem lehet érdemes azért megpróbálni ezt a frissítést. A sebesség szerintem sokat javult, az egész rendszeren érezni hogy gyors. A wifi ugyanolyan jó, az aksi is, végre van Google Now is :)
    Nekem ezeket nem sikerült amúgy felrakni, de manuálisan bármelyik felrakható, ha beszerezzük hozzá a szükséges APK fájlt:
    GAMES:
    - Angry Birds (egyik verzió sem)
    - NFS Most Wanted (pedig ezt ki is fizettem)
    - Dead Trigger

    APPS:
    - Pocket Planets (ez is eredeti, megvásárolt példány)
    - Instagram

    Szóval sokat kaptam is az új rendszertől és néhány dolgot el is vett, de számomra nem vészes és bízom benne hogy egy hamarosan kiadott frissítés megold mindent.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák