Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    sziasztok, buék

    egy olyan problémába sikerült beleszaladnom így a XXI sz hajnalán, hogy szeretném szinkronizálni az kapcsolataimat, amire egy közös általános egyenértékes plattformot keresnék

    adott
    -két gmail fiók
    -egy nokia telefon
    -egy android telefon
    -egy outlook 2003

    mind tele egymástól eltérő tartalmú és formátumú adatokkal.

    •az androidos telefonnak sikerült szinkronizálás címszó alatt évtizedek óta elhagyott gazdátlan mail címekkel teleszemetelnie a telefon címlistáját, ennek örültem.
    •az outlook 2003 nem tudja kezelni a nokia suite ékezetes betűit
    • az outlook 2007 nem tud csoportos vcardot beolvasni (az outlook 2003-ból), tehát 600-800 kontaktot egyesével kellene... most inkább nem
    •az összes többi egymással kompatibilisnek tűnő export/import formátumok nem működnek, valami hibajelzéssel mind elakad. onnan tudom, hogy az elmúlt 6 órát ennek a problémának a megoldására szenteltem teljesen eredménytelenül.

    próbáltam az essential pim pro-t, mint általános konvertert használni, de nem megy. nincs közös felület. egyelőre teljesen tanácstalan vagyok... asszem ennyi idő alatt begépelhettem volna mind az 1200 kontaktot. de lehet, hogy visszatérek a papír alapú adatkezeléshez, az végül is több ezer éve bizonyít már...

    minden megoldás érdekel. még az is, hogy vegyek iphont. persze nem fogok.

    üdW

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák