Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomyLeeBoy

    tag

    Hali!

    Hasonló problémával küzdök mint az előttem szóló, annyi különbséggel hogy az Outlook Express a leveleket minden esetben elküldi, de a következő hibaüzenetet adja:

    "A kívánt feladat végrehalytása közben néhány hiba történt. További részletekért tekintse meg az alábbi listát." (az alábbi lista töküres...)

    és a levelek benne maradnak a postázandó mappában. A következő frissítésnél újra elküldi, ugyanez a hibaüzenet, és benne marad a postázandókban. Amíg ki nem törlöm a postázandók közül, addig minden küldés/fogadás-nál elküldi.

    Találkozott már valaki hasonló problémával?

    [ Szerkesztve ]

    Az idő sebessége: 1s/s

  • TomyLeeBoy

    tag

    Helló!

    Egy működő és lehetőleg free megoldást keresek ost file pst-re való konvertálásához, tudna valaki ebben segíteni?

    Az idő sebessége: 1s/s

  • TomyLeeBoy

    tag

    válasz kraftxld #4602 üzenetére

    Köszönöm!

    Sajnos "csak azt hajlando konvertalni ami az eppen aktualis profile alatt van" ez miatt nemtudom a kimentett ost-t konvertálni vele. :/

    Az idő sebessége: 1s/s

  • TomyLeeBoy

    tag

    Üdv!

    Segítségeteket szeretném kérni, illetve a véleményeteket.
    Adott 5 gép, mindegyiken outlook (2013 talán), mindegyikben ugyanaz az email beállítva. Mindegyiken megadva, hogy 14 napig maradjanak a levelek a kiszolgálón, majd törölje. Igy van 14 nap hogy mindegyik gép letöltse magának, illetve a tárhely sem telik meg 14 napnyi levelezéstől. Nagyon rég óta jól is működött így. Ám mostanában feltűnt, hogy nincs meg minden gépen minden bejövő levél. Kutakodtam, és ha az outlook letölti a leveleket, eltűnik a kiszolgálól is, pedig 14 napig még ott kellene maradnia. Kivettem az outlookokból a 14 nap mulva törölje opciót, most jónak tűnik, de igy soha nem fogja törölni és előbb-utóbb megtelik a postafiók.

    Találkozott már valaki hasonlóval?

    Az idő sebessége: 1s/s

  • TomyLeeBoy

    tag

    Sziasztok!

    A következő problémával fordulnék hozzátok:

    Levelező szolgáltató váltás miatt létre kellett hoznom újra az új szerveren néhány e-mail címet. Ezeket a fiókokat IMAP hozzáféréseel használták eddig, ezért a fiók tartalmát is át kellett helyeznem az új fiókba. Imapsync-el átszinkronizáltam a fiókot, majd Outlookban átírtam a fiók elérését az új szerverre, ekkor a következő történt:

    A fiókok mappaszerkezete így nézett ki eddig:

    - valaki@valami.com
    -- Beérkezett üzenetek
    ---- Saját mappa 1
    ---- Saját mappa 2
    ---- Saját mappa 3
    -- Elküldött elemek
    -- Levélszemét
    -- Törölt elemek

    A szinkronizáció, és az új szerverre való átállás után pedig így:

    - valaki@valami.com
    -- Beérkezett üzenetek
    ---- Elküldött elemek
    ---- INBOX
    -------- Saját mappa 1
    -------- Saját mappa 2
    -------- Saját mappa 3
    ---- Levélszemét
    ---- Törölt elemek

    Kerestem a megoldást, találtam egy leírást, hogy ilyen esetben "A gyökérmappa elérési útja" beállítás lehet a megoldás. Megadtam hogy hogy Inbox, majd a következő lett az eredmény:

    - valaki@valami.com
    -- Beérkezett üzenetek
    -- INBOX
    ---- Saját mappa 1
    ---- Saját mappa 2
    ---- Saját mappa 3
    -- Elküldött elemek
    -- Levélszemét
    -- Törölt elemek

    Hurrá! Ez már majdnem hasonlít, csak áthúzom a saját mappákat az INBOX-ból a Beérkezett üzenetek-be és minden olyan mint régen. De nem.. Az Outook itt az írja "A Beérkezett üzenetek mappában nem lehet mappát létrehozni vagy átmozgatni, ha a gyökérmappa elérési útja nem üres". :F :F

    Ha valakinek van ötelete azt szívesen venném, napok óta nem tudom az eredetihez hasonlóra varázsolni az Outlook mappaszerkezeteket.

    Előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    Az idő sebessége: 1s/s

Új hozzászólás Aktív témák