Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sztlaci

    aktív tag

    Outlook 2007 alatt hol lehet engedélyezni a futtatható fájlok letöltését? (.exe)
    Rá lehet-e venni, hogy beíráskor legyen 'hejjesírás' ellenőrzés?

    Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

  • Sztlaci

    aktív tag

    válasz Fire/SOUL/CD #2252 üzenetére

    Nagyon köszi!

    Ez a biztonsági mizéria egy marhaság. A falra megyek a Microsoft hülyeségétől, hogy mindenkit seggfejnek néz. A nettről bármit bármikor letölthetek, csak e-mail mellékletként nem biztonságos. :Y
    Rendszeresen jön egy céges célszoftverhez frissítés a programozótól, csak most váltottam Office XP Outlookról, és ebben nem találtam a biztonsági beállításnál, pedig arra hivatkozott.
    A levelezés elérte a 2 Gb-ot és spam küldővé vált az progi. Megtelt az elküldött mappa, nem tudta áthelyezni a levelet küldés után, és mivel újra ott megtalálta rácsodálkozott, jé itt egy küldendő levél és újra küldte és így tovább..... (tudom zippelve is küldhetné, de nem úgy szokta)
    Ja és még egy súlyos hiba, alapban telepítés után aktív az archiválás ami nálam biztonsági mentést jelentene, valójában törölte a 6 hónapnál régebbi leveleket. :o Popófej Microsoft.

    A helyesírás ellenőrzés nem aktív, ha ki akarom választani az a hibaüzenet nincs a szolgáltatás telepítve. A program full telepített. Igaz Office XP mellé van telepítve. Újat nem tudott alkotni, (Office XP) tele cseszte a képernyőt konfigurálhatatlan fél képernyőt elfoglaló ikonsorral. A korábban létrehozott makrókat meg hibásan kezeli, nem kompatibilis lefele.

    [ Szerkesztve ]

    Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

Új hozzászólás Aktív témák